A KSE vezetőedzői szerepét továbbra is a szerb Ljubomir Kolarevic tölti be, aki elmondta, hogy mindképpen szeretnék legalább a tavalyi szezont megismételni.
„Számunkra az előző idény nagyszerűen alakult, hiszen először jutottunk be a playoffba, illetve nagyon közel voltunk az elődöntőhöz is. Úgy gondolom, hogy az idei versenyidőszak nehezebb lesz, mivel minden csapat erősített. Szerintem végül a Sepsi-SIC lesz az első, majd őt fogja követni az Arad, valamint a Rapid.
– nyilatkozta Ljubomir Kolarevic, a KSE edzője.
A csapatot továbbra is erősiti Ines Corda, illetve idegenlégiósként csatlakozott Milica Mitrovic, Briana Wilson és Taylor Hawks. Az együttes tagja lesz idén is Debreczi Iringó, Domokos Réka, Kozman Kriszta, Lénárt Andrea, Marthi Kriszta, Bara-Németh Beáta, Nagy Júlia Helga, ugyanakkor visszatért a csapathoz Biszak Boglárka is.
Megható pillanatokkal és nosztalgikus játékkal találkozott újra a csíki hoki egyik aranygenerációja. Az 1975–1976-os születésű játékosok nemcsak a múltat idézték fel, hanem elhunyt társaik előtt is tisztelegtek.
Felejthető első félidőt követően a második játékrészt rögtön góllal indította a Sepsi OSK a Bukaresti Steaua ellen. Közelebb kerültek a feljutáshoz, de akár a másodosztály megnyeréséhez is a piros-fehérek.
A gyorshajtásnak is van határa, ma minden bizonnyal ez 248 km/óra – ennyivel mértek be egy sofőrt a rendőrök szombaton délután az észak-erdélyi autópályán.
Az 1989-es rendszerváltás utáni évben megalapítottam a Wildt József Tudományos Társaságot, aminek céljai közt a matematikán kívül kulturális, történelmi örökségünk ápolása is szerepelt.
Az 1990-es rendszerváltoztatás óta tizedik alkalommal várják vasárnap országgyűlési választásokon a magyar választópolgárokat, miközben a könnyített honosítás bevezetése nyomán 2014 óta negyedszer a külhoni magyarok is élhetnek választójogukkal.
Az áldozatszerepet felnagyító narratíva elfedi azt a tényt, hogy a román társadalom nem monokróm jobbágytömeg volt, hanem egy dinamikusan rétegződő, felemelkedő közösség. MCC történész-kerekasztal 5.0.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!