Izgalmasnak ígérkezett a két fél megmérettetése, ugyanis mindkét csapat nagyszerűen indította a pontvadászatot. Zoran Mikes lányai az első játéknapon a Bukaresti Rapid otthonában győztek, majd saját közönség előtt a CSM Târgoviște ellen is tudtak diadalmaskodni.
Ezúttal ismét idegenben kellett bizonyítani, az ellenfél az az aradi alakulat volt, amely legutóbb megverte a zöld-fehéreket. Kiválóan kezdte a vasárnap esti találkozót a háromszéki gárda, az első negyed végén már öt pont volt az előnye.
A második tíz percben még inkább kijött a két fél közötti különbség, félidőhöz érkezve már 17 volt a hazai csapat hátránya.
A harmadik felvonásban sem változott a játék képe, leginkább a vendégek uralták a meccset, és habár ezúttal már az aradi játékosok is hatékonyabbak voltak, még mindig 18 egységgel vezetett a Sepsi-SIC.
Az utolsó negyedben ismét megrázta magát Zoran Mikes együttese és egy pillanatig sem adott esélyt ellenlábasának a felzárkózásra. A végeredmény 50–68 lett a vendégek javára, így három játéknap után makulátlan mérleggel menetel a sepsiszentgyörgyi gárda.
A Sepsi OSK csupaszív tulajdonosa, Diószegi László nem szokványos klubelnök. Fontos számára, hogy tisztelettel bánjon a szurkolókkal, időnként megpróbálja részletesebben elmagyarázni nekik döntései okát. Erről és a kiesést követő időszakról kérdeztük.
Megszerezte első győzelmét a labdarúgó 2. Liga 2025–2026-os szezonjában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK. A vezető gólt követően sokáig szenvedett Ovidiu Burcă csapata a Sellenberki SK ellen, de a hajrában eldöntötte a párharcot.
Több felvétel is nyilvánosságra került a pénteki marosvásárhelyi gyalogátjárós gázolásról. Az egyik sofőr fedélzeti kamerája, illetve egy térfigyelő kamera is rögzítette az esetet.
Székelyföldi szabadidőközpont az ország legkedveltebb gyerekvonzó turistacélpontja a Clubul Copiilor (Gyerekek Klubja) nevű mozgalom munkatársai szerint, akik Google-értékelések alapján rangsorolták a romániai létesítményeket.
Konfliktus tört ki egy kereskedelmi cég alkalmazottai között a harmadik műszakban Nagybányán, rendőröknek kellett beavatkozniuk – tájékoztatott szombat este Florina Meteș, a Máramaros Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
… a román külügyminiszter asszony meg akarta mondani, mi a helyes vízió az orosz-ukrán háború ügyében, de jól elkeresztelte Volodimir Zelenszkijt… és reszkessetek, allinclusive-rajongók, Törökország bemutat nektek!
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!