A csíki együttes 2/18-as győzelmi-vereség mutatóval utazott a fővárosba, ahol szombaton a SCM U Craiova, vasárnap pedig a házigazda Dinamo volt az ellenfél. A székelyföldi csapatnak nem sikerült növelnie a győzelmek számát, a VSK előbb 14 ponttal, 88:74 arányban maradt alul az olténiai gárdával szemben, míg a bukarestiek 12 egységgel, 85:73-ra bizonyultak jobbnak.
Lászlófy Botond kosárladázói a két mérkőzés alatt mindössze egy negyedben tudtak több pontot dobni ellenfelüknél, a második találkozón a zárójátékrészt hozták 18:15-re.
A 14 csapatos mezőnyben a sorozatban tizedik mérkőzésüket elveszítő csíkiak jelenleg a 12. helyen állnak, csak a CSM Târgu Jiut, illetve a Konstancai Athletic Neptunt előzik meg, de mindkét rivális kevesebb meccset játszott.
A következő buboréktornát, amelyen a VSK is részt vesz, a temesvári Constantin Jude Sportcsarnokban rendezik április 16–18. között. A VSK Csíkszereda pénteken a Nagyváradi VSK-val, szombaton pedig a Temesvári SCM csapatával mérkőzik.
Zord időjárás közepette lépett pályára a Sepsi OSK szombaton a Bukaresti Dinamo SK vendégeként a labdarúgó 2. Liga 18. fordulójában. A hóvihar sem állította meg a háromszékieket, a mindent eldöntő gólt pedig az utolsó pillanatban szerezték meg.
A pálya egészét hó borítja, a látási viszonyok sem a legjobbak a szombat déli összecsapáson a labdarúgó 2. Ligában.
Nem állt meg rendőrök jelzésére, előbb autóval, majd gyalogosan próbált menekülni egy fiatal Csíkszeredában vasárnapra virradóra. Mint kiderült, ittasan, felfüggesztett jogosítvánnyal vezetett egy lejárt forgalmi engedélyű autót.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul szobor melletti robbantás után mentették fel.
Aulich Sándor 1973 és 1984 között volt a Kovászna megyei Securitate parancsnoka. Tisztségéből a sepsiszentgyörgyi Mihai Viteazul-szobor melletti robbantás után mentették fel. Háromrészes interjú Aulich Lajos aradi vértanú testvérének ükunokájával.
Hiába mérséklődött az infláció, tovább emelkednek az árak. Online kihívás miatt gyújtott fel egy autót egy 15 éves brassói tinédzser.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!