Nyolcadik helyen végezett az ISK az országos döntőn

Székely Sport 2021. június 05., 17:39

Elveszítette a helyosztót a Székelyudvarhelyi ISK a Kolozsváron zajló országos nagyifjúsági kézilabda-bajnokság döntő tornáján, szombaton háromgólos vereséget szenvedett Medgidiától.

Fotó: Beliczay László

A Székelyudvarhelyi ISK drámai csatában maradt le az elődöntőről, a csoportjában történt körbeverés miatt végül a negyedik helyen végzett.

A helyosztókon a 7–8. helyért lépett pályára szombaton. Az első játékrész végén még két góllal vezetett Sipos Lóránt vezetőedző együttese a CSS Medgidia ellen, ám az ellenfél a második félidőben fordított és végül három góllal nyert.

Az ISK a nyolcadik helyen zárta az országos kézilabda-bajnokságot.

Országos bajnokság, ifjúsági 1-es korosztály, döntő, a 7–8. helyért:
Medgidia-i ISK–Székelyudvarhelyi ISK 32–29 (12–14)
Az ISK gólszerzői: Geréb Zalán 8, Katona Tamás 5, Tófalvi Tamás 4, Szilveszter Bence 3, Mátyás Demeter, Vári Tamás, Teiu Dănuț és Tófalvi Krisztián 2-2, Hintz Magor 1. Játszottak még: Csutak Zsolt és Kacsó Bence (kapusok), Menyhárt Barna, Tankó László és Nagy Norbert.