Szoros játékot hozott a találkozó első negyede, felváltva vezettek a csapatok, a végén a Sepsi-SIC három pontos előnyre tett szert. A folytatásban nyolccal elhúzott a házigazda, de
a Târgoviște jól reagált, és egy 11–0-s sorozattal, egymás után hat triplával magához vette a vezetést.
A háromszéki gárda a két amerikai idegenlégiós, Robinson és Johnson kosarainak köszönhetően nem szakadt le, a szünetben három ponttal álltak jobban a vendégek.
Fordulás után is kiegyensúlyozott maradt a játék, a Târgoviște egy ideig tartotta előnyét, ám a harmadik játékrész végére visszazárkózott a Sepsi-SIC, így döntetlenről vágtak neki az utolsó negyednek.
Ennek első felében a hazaiak legjobbja, Robinson egymaga zsinórban 11 pontot szerzett,
ezzel a sepsiszentgyörgyiek átvették a vezetést, héttel megléptek, és a végéig már nem adták ki a kezükből az előnyt.
Ismét pénzbírsággal sújtotta a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) fegyelmi bizottsága az FK Csíkszereda együttesét. A Szuperligában szereplő Hargita megyei klub ezúttal minden korábbinál magasabb összeget köteles befizetni.
Totális támadójátékkal és pazar második félidei teljesítményével az FK Csíkszereda kiütötte a harmadosztályú ellenfelét a Román Kupa csoportkörének zárófordulójában, ennek ellenére kiesett a sorozatból. Eppel Márton hét perc alatt mesterhármast szerzett.
A hatóságok szerint megközelítőleg kétmillió lejes kár érte az állami költségvetést egy összetett adócsalási ügyben, amely Maros megyéből indult.
Világszerte akár 6000 munkahelyet szüntethet meg a következő két évben a Heineken a sör iránti kereslet csökkenése miatt.
A szakértők szerint 2026 újabb negatív rekordokat hozhat az ingatlanfejlesztési területen, különösen az adóemelések és a lakóházak iránti kereslet folyamatos gyengülése miatt.
Az Universitatea fociultrái magyar diákokra támadtak a buszon. Újabb súlyos közúti baleset történt a bánsági halálos úton. Mesterséges intelligenciával szövik tovább a dák alagutak összeesküvés-elméletét.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!