A szombati találkozó előtt még éllovas marosvásárhelyi csapat végig hátrányban játszott ezen a kiszálláson. A vendégek már az első félidőben komoly hátrányba kerültek, miután nem kevesebb, mint húsz gólt kaptak.
A mérkőzés folyamán a marosvásárhelyiek edzőpárosa, Claudiu és Mihaela Evi
számtalanszor hevesen tiltakozott a játékvezetői döntések ellen, ami miatt a csapatnak többször emberhátrányban kellett játszania.
A második játékrészben tovább nőtt a házigazdák előnye, akik kilenc góllal is elhúztak. Aztán a végéig felzárkózott a VSK, de nem tudta elkerülni szezonbeli első vereségét, ezzel pedig az első helyet is elveszítette a csoportban.
Női kézilabda, A osztály, D csoport, 6. forduló:
Nagyváradi CSU–Marosvásárhelyi VSK 33–28 (20–15).
Másfél héten belül eldől a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK sorsa a labdarúgó Szuperligában. Az alsóházi rájátszás utolsó két fordulója előtt latolgattuk az esélyeket, hogyan menekülhet meg a kieséstől a székelyföldi együttes.
Több mint harmincötezren voltak kíváncsiak a divízió I/A jégkorong-világbajnokság mérkőzéseire a Sepsi Arénában. Videónkban szurkolókat, játékosokat és csapattagokat kérdeztünk a hangulatról, a szervezésről, és arról, mivel buzdítják kedvenceiket.
Provokatív plakátok jelentek meg csütörtök reggelre több helyszínen Csíkszeredában, illetve a taplocai iskolaközpont közelében is, amelyeken George Simion, a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnökjelöltjének hírhedt kijelentései olvashatók.
Felszállt a fehér füst a vatikáni Sixtus-kápolna kéményéből csütörtökön este, ami azt jelenti, hogy sikerült megválasztani a katolikus egyház új vezetőjét.
Letépte a magyar nemzeti színű szalagot a nándorfehérvári diadal emlékművéről, és helyére román trikolórt idéző pántlikát kötött egy belgrádi román férfi, aki szerint „mindenhol ellopják a történelmünket a magyarok”.
Crin Antonescu elvérzett, a PSD-vezetés bukik, Ciolacu távozik, inog a koalíció. George Simion töretlenül menetel a Cotroceni-palotába.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!