A magyar együttes június 21-én Balatonbogláron kezdi meg a felkészülést, majd június 28-án Székelyudvarhelyre utazik, július 4-étől pedig Siófokon folytatódnak az edzések. Utóbbi helyszínen július 6-án Montenegró, július 9-én és 12-én pedig Brazília ellen játszanak felkészülési találkozót.
A csapat július 16-án utazik ki Tokióba, ahol akklimatizáció, és további felkészülést követően első csoportmérkőzését július 25-én játssza, Franciaország ellen.
„Az olimpiai felkészülésünk négy részre tagolódik, Balatonbogláron kezdünk, majd néhány napra Székelyudvarhelyre utazunk,
Ezt követően Siófokon dolgozunk tovább, a többi között három felkészülési mérkőzéssel, végül Tokióban hangolódunk rá a játékokra, ahol még egy edzőmeccs vár majd ránk, Norvégia ellen” – mondta el Elek Gábor szövetségi kapitány a magyar szakszövetség hivatalos oldalán.
Nemcsak Niczuly Roland lett kegyvesztett a Sepsi OSK-nál, hanem öccse, Rajmund is, akivel június 30-án bontott szerződést a sepsiszentgyörgyi klub. Időközben viszont fordulat állt be Roland ügyében: újra a nagycsapattal edzhet.
Második nyári felkészülési mérkőzésén sem tudott győzni a Sepsi OSK: a háromszékiek ezúttal a Bukaresti Metaloglobusszal játszottak 1–1-es döntetlent a Sepsi Duna Aréna melletti pályán.
Egy 70–80 méteres szakadékból került elő annak a motorosnak a holtteste, akit csütörtökön megtámadott egy medve a Transzfogarasi úton, a Vidraru-tó közelében.
Az olasz sajtó részleteket közölt a csütörtöki transzfogarasi halálos medvetámadás áldozatáról, a 48 éves Omar Farang Zinről, aki Facebook-oldalán tett közzé szerdán medvés fotókat és videókat.
Pénteki ülésén a kormány megvitatta és jóváhagyta a deficitcsökkentő intézkedések első csomagjára vonatkozó törvénytervezetet – számolt be a Facebook-oldalán a pénzügyminiszter.
Esszük a vízízű, papírízű zöldségeket és közben álmodozunk letűnt korok finomságairól. De mi ennek az oka?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!