Videó: a Sportklub–MAC gólösszefoglalója

Székely Sport 2020. december 12., 11:57 utolsó módosítás: 2020. december 12., 15:55

A kék-fehéreknél a fél csapat feliratkozott a pontszerzők közé, a Csíkszeredai Sportklub pedig meglepően simán verte a Vákár Lajos Műjégpályára éllovasként érkező MAC HKB Újbudát az Erste Liga pénteki játéknapján.

Gólgazdag rangadót nyert meg a székely csapat Fotó: Pinti Attila

Becze Tihamér az első harmad elején emberhátrányos találattal nyitotta a gólok sorát, amelyet Fodor Csanád az utolsó percben emberelőnyben zárt le. A DEAC ellen néhány nappal korábban a helyzetkihasználás terén igencsak szenvedő Csíkszeredai Sportklub nagyon könnyedén szerezte a gólokat a forduló előtt még listavezető MAC HKB Újbudával szemben.

Kangyal Balázs fiatal együttese helyenként válaszolni tudott ugyan, de a közel kétszer annyi kapura lövést eleresztő hazaiak végül simán, 7–3-ra győztek. A péntek esti mérkőzés eseményeiről itt számoltunk be, de most mutatjuk a gólokat is.

Videó: Magyar Jégkorong Szövetség