A 34 éves jégkorongozó több mint ötszáz mérkőzésen van túl az orosz első ligában, ahol bajnokságot is nyert. A következő szezontól a Csíkszeredai Sportklubot fogja erősíteni a hátvéd Vjacseszlav Belov.
Permben születtet, de az Avangard Omszkban mutatkozott be a felnőttek között. Ugyancsak az Omszkkal lett orosz bajnok,
de megfordult már a Szpartak Moszkvában, a Novoszibirszkben, a Cseljabinszkben és a Togliattiban is. A legutóbbi idényben a fehérorosz bajnokságban szerepelt a Sahter Szoligorszkban.
A sportoló a szombaton 18 órától kezdődő DVTK Jegesmedvék elleni találkozón még nem, de a jövő pénteki Fehérvári Titánok elleni meccsre már bevethető lesz – írta közösségi oldalán a csíki hokicsapat.
Fordulatos mérkőzések jellemezték a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának 18. fordulóját: az Agyagfalva öt gólt szerezve fordított Csíkszentmártonban, a Golimpiákosz pedig magabiztosan nyert Borszéken.
Az FK Csíkszereda határozottan visszautasítja azokat a rágalmakat, amelyek szerint a klub anyagi juttatást biztosítana a Román Labdarúgó-szövetség egyik vezetőjének. A Hargita megyei klub vezetősége szerint súlyos és alaptalan vádakról van szó.
Egy erdész talált rá hétfő délután arra a két kislányra, akik vasárnap tűntek el dicsőszentmártoni otthonukból.
Továbbra is folyamatban van annak a két kiskorúnak a felkutatása, akik vasárnap délután tűntek el Dicsőszentmártonból. A hatóságok hétfőre virradóra is megszakítás nélkül folytatták a keresést.
Népszerű turisztikai célpont a válaszúti Bánffy-kastély, amely idén az Év Úti Célja verseny jelöltjei közé került. Szalma Anna-Mária idegenvezetővel a kastély múltjáról, felújításáról és mai kulturális szerepéről beszélgettünk.
Ha csak egy rövid videót nézne meg arról, hogy miként működik az ország, és mekkora munka a megreformálása, akkor ez legyen az.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!