Vasárnap Kóger az UTE, míg Németh az UNI Győr ETO HC elleni találkozón támadta szabálytalanul ellenfelét. Kóger egy, míg Németh két összecsapáson nem játszhat.
Az FTC-Telekom csatára kihagyja a Dunaújvárosi Acélbikák elleni keddi meccset, pénteken a Győr ellen már pályára léphet. Némethre kedden a DEAC és pénteken a Brasov Wolves ellen nem számíthat a szakvezetés, ő szombaton a MAC HKB Újbuda ellen térhet vissza.
Egy nappal korábban a Csíkszeredai Sportklub két hátvédje, a csapatkapitány Papp Szabolcs és a cseh Karel Kubat kapott eltiltást. Előbbinek ki kell hagyni csapata következő tizenkét Erste Liga-találkozóját, így csak november 19-én a Győri ETO elleni hazai mérkőzésen térhet vissza, míg utóbbi a kék-fehérek következő két mérkőzésén, Debrecenben és Miskolcon nem léphet jégre.
Féltávnál a labdarúgó 2. Liga rájátszásában, de már most kirajzolódik: a Sepsi OSK tudatosan és hatékonyan építkezett a nyáron. Az igazolások beváltak, a keret stabil, az eredmények pedig a visszajutást vetítik előre. De mi a helyzet a többi csapattal?
Gyári versenyautóval áll rajthoz a hétvégén Székelyudvarhelyen és környékén zajló Hargita Ralin Jakab Attila és navigátora, Mag Levente. A kettős célja idén sem lehet más, mint dobogós helyen végezni hazai közönség előtt.
A ploiești-i ítélőtábla szerdán jogerősen életfogytiglani börtönbüntetésre ítélte azt a férfit, aki fejszével végzett várandós élettársával.
A nagy közös ügyeinkben, nemzet- és szakpolitikai kérdésekben folyamatos lesz a konzultáció az új magyar kormány és az RMDSZ között – nyilatkozta a Krónikának Kelemen Hunor a Magyar Péterrel folytatott megbeszélését követően.
Őrizetbe vették Szék község polgármesterét sikkasztás és hivatali visszaélés gyanújával, miután a nyomozók szerint közpénzből finanszírozott beszerzéseket használt fel saját céljaira.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!