A miskolci klub hétfőn a honlapján emlékeztetett rá, hogy a 37 esztendős válogatott csatárral 2019 februárjában két szezonra szóló új megállapodást kötöttek, ami a legutóbbi idény végével lejárt, a játékos pedig máshol folytatja pályafutását.
Vas János az elmúlt négy szezonban 198 bajnoki mérkőzésen 166 pontot szerzett a Jegesmedvéknél.
A csatár az együttes meghatározó játékosai közé tartozott, a szlovák ligában töltött három szezon során a miskolciak közül a legtöbb pontot szerezte, a legutóbbi két idényben már ő volt a gárda kapitánya.
Első szezonjában Magyar Kupát nyert, az Erste Ligában pedig döntős volt a miskolciakkal.
Vas János fontos tagja volt a 2008-as szapporói világbajnokságon a világelitbe 70 év után visszatérő magyar válogatottnak is.
A DVTK nem közölte, hogy a dunaújvárosi származású kiváló jégkorongozó melyik klubnál folytatja pályafutását.
A Kézdiszentléleki Perkő hosszú évtizedek óta meghatározó alakja a háromszéki labdarúgásnak, az 1954-ben alapított labdarúgóklub Kovászna megyében egyedülálló módon ötven éve megszakítás nélkül tagja a megyei élvonalnak.
Gyakorlatilag már negyedóra után eldőlt a három pont sorsa, az FCSB kétszer is betalált az FK Csíkszereda ellen. A házigazda székelyföldiek nem tudtak válaszolni, és a második mérkőzésüket is elveszítették a labdarúgó Szuperliga új idényében.
Shahed típusú volt az a drón, amelyet pénteken a román légierő egyik F-16-os vadászgépe lőtt le a Buzău megyei Padina térségében – közölte a legfőbb ügyészség.
Menthetetlen, bukott maffiafőnökkel foglalkozni felesleges – reagált Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, volt kormányfő Tusnádfürdőn szombaton elmondott beszédére.
A magyar kormánynak kötelessége a határon túli magyarok jogainak képviselete, ami azt is jelenti, hogy ezekből a jogokból nem lehet elvenni – hangsúlyozta Tarr Zoltán Fehéregyházán.
Romániában szinte mindenkinek saját ingatlanja van – ennek történelmi okai vannak. Romániának azonban fokozott digitális sérülékenysége is van – ennek pedig jelenkori okai vannak.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!