A Magyar Jégkorong-szövetség közleménye szerint különböző okok miatt a stáb nem számolhat Bartalis István, Sofron István és Kiss Roland játékára, helyettük Seregély Máté, Németh Kristóf és Schlekmann Márk kap lehetőséget. Majoross Gergely szövetségi kapitány együttese három kapussal, tíz hátvéddel és tizenöt csatárral készül.
A magyar válogatott csütörtökön Lengyelországgal, pénteken Olaszországgal, szombaton pedig Szlovéniával méri össze erejét a Tüskecsarnokban.
Mindössze 34 éves korában elhunyt Dudás Miklós magyar világbajnok, olimpikon kajakozó – adta hírül a Magyar Kajak-kenu Szövetség.
Nagy csatában, végletekig kiélezett mérkőzésen aratott rendkívül értékes győzelmet Románia U20-as jégkorong-válogatottja a bukaresti Berceni Arénában zajló divízió 2/A jelű világbajnokság nyitónapján.
Változékony időre számíthatunk a következő két hétben, sok csapadékkal - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) január 5. és 18. közötti időszakra vonatkozó előrejelzéséből.
Tüntettek a lakosok hétfőn a Suceava megyei Salcea városának polgármesteri hivatala előtt, mivel elégedetlenek a helyi adók és illetékek növelése miatt. A polgármestert kifütyülték, akadtak, akik a lemondását követelték.
A Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) bíróságon készül megtámadni valamennyi önkormányzati határozatot, amely megemeli az ingatlanok és autók után fizetendő adókat.
Sokánt, ahogy az úri közönség szokta mondani. Egy meleg karmester vezényelte a 2026-os bécsi újévi hangversenyt. És persze, jött a botrány.
Karácsony és szilveszter között, hétvégén zajlott a Felcsíki Műjégpályán a 21. alkalommal megtartott falutízesek hagyományos jégkorongcsatája, a Csíkdánfalva Kupa.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!