Potyogtak, számolni is nehéz volt a találatokat

Gergely Imre 2020. november 08., 14:04

A Gyergyói Hoki Klub és a Sportul Studențesc vasárnapi mérkőzésén győzött a hazai együttes, odatette a kötelező pontokat az eddig megszerzettek mellé. A piros-fehérek összes mezőnyjátékosa pontokat szerzett.

Laza edzőmeccsnek is kevés volt Fotó: Gergely Imre

A 6. percig még tartotta magát a vendégcsapat, kétszer be is találtak, vezettek és 2–2-re egyenlítettek is, de aztán kiszakadt a gólzsák. Sorozatban érkeztek a gyergyói találatok, ebből 16 az utolsó 20 percben.

A GYHK letudott egy újabb kötelező feladatot, készülhet egy sokkal nehezebb kihívásra: a menetrend szerint november 15-én Brassóban a Corona vendégeként játszik a Szilassy-Góga legénység az Erste Ligában és a romániai bajnokságban is jegyzett mérkőzést.

Tegyük hozzá: ha lesz mérkőzés...

Romániai jégkorongbajnokság:

Gyergyói Hoki Klub–Sportul Studențesc 28–3 (7–2, 5–0, 16–1).
Gólszerzők: Barabás László 5, Szigeti Ákos, Biró Gergő, Ferencz-Csibi Róbert, Sára Tibor, Benedek Roland 3-3, Lázár Kain, Ivácson Roland, Csergő Hunor 2-2, Timur Raszulov és Nagy Csaba 1-1 illetve Adrian Lefterache 2, Cristian Haba.