Kevin Constantine szövetségi kapitány együttese csütörtökön 4–1-re verte a dél-koreaiakat, míg az olaszok hosszabbításban 1–0-ra kikaptak a szlovénoktól.
Ezúttal az ellenfél már a második percben megszerezte a vezetést, majd a gólszerző Peter Spornberger a 27.-ben kettőre növelte a különbséget. A végeredményt az utolsó pillanatokban Brandon McNally állította be.
A magyarok az utolsó mérkőzésükön szombaton 14 órakor a szintén A-csoportos szlovénokkal találkoznak.
Jégkorong, felkészülési mérkőzés:
Olaszország–Magyarország 3–0 (1–0, 1–0, 1–0).
A játéknap másik mérkőzésén:
Szlovénia–Koreai Köztársaság 10–0 (5–0, 1–0, 4–0).
Az állás:
1. Szlovénia 5 pont,
2. Olaszország 4,
3. Magyarország 3,
4. Koreai Köztársaság 0.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
A Corvinul elleni vereségről, az FK Csíkszereda pénzügyi helyzetéről, az önkormányzati támogatások hiányáról, Kleinheisler László távozásáról és a klub jövőjéről is őszintén beszélt Szondy Zoltán a Buzánszky Jenő Sportteraszon, a 35. Tusványoson.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!