Nagy lehetőséget szalasztott el a második hazai összecsapásán a székelyföldi gárda, amely az újabb vereséggel nagyon nehéz helyzetbe került a bajnoki címért zajló küzdelemben.
„Megvoltak a lehetőségeink, hogy gólokat lőjünk még, nem mondanám, hogy ráültünk az eredményre, jégkorongban ezt nem teheted meg.
Hosszabbításban a szokásos, vagy ide, vagy oda, forgalmat generáltak a balkörös támadó harmadból, és jól is lőnek fentről, mind az öt góljukat fentről lőtték ezen a két meccsen.
– nyilatkozta Szilassy Zoltán, a GYHK vezetőedzője.
Fodor Szabolcs, az FTC-Telekom szakvezetője úgy fogalmazott, összességében, semleges szemmel nézve egy jobb hokimeccs volt. „Az első harmadban nagyon ránk jött a Gyergyó, ott pedig az volt a tervünk, hogy éljük túl, ami sikerült is. A második harmadban egy kicsit eltértünk a játéktervtől, ugyanakkor számos kiállításunk is volt, amiből egyet kihasznált a Gyergyó.
Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó döntő hétvégén Magyarországon folytatódik, a harmadik mérkőzést pénteken 19 óra 30 perctől, a negyediket szombaton 19.15-től rendezik.
Tamás Lászlónak adott igazat a bíróság a két évvel ezelőtti bukaresti incidens ügyében: megsemmisítették a bírságot. A csíki vezérszurkolót akkor megbírságolták és fél évre kitiltották a romániai stadionokból, de most elégtételt kapott.
Az történt, amire számítani lehetett: Hollandia nem tudta nehézzé tenni Románia dolgát, az esélyesebb együttes különösebb megerőltetés nélkül megnyerte a Sencsenben zajló divízió I/B világbajnokságon az első mérkőzését. Jól indul számukra a viadal.
Törvényjavaslatot nyújtott be az RMDSZ, amely szerint a jelenlegi 292 lejes gyermekpénzt 100 lejre csökkentenék, a fennmaradó összeget pedig „jelenléti ösztöndíjként” csak a rendszeresen iskolába járók kapnák meg, további 50 lejjel kiegészítve.
Donald Trump szerint akár hamarosan lehet megoldás az ukrajnai háború lezárására – az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt, miután bejelentette, hogy hosszan beszélt telefonon Vlagyimir Putyin orosz elnökkel szerdán.
Bár a hatóságok szerint nem kell hiánytól tartani, a közel-keleti válság miatt Romániában sem zökkenőmentes az üzemanyag-ellátás: a Rompetrol năvodari-i finomítójánál szerda éjjel és csütörtök hajnalban több kilométeres sor alakult ki.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!