Kevin Constantine szövetségi kapitány együttese azzal a tudattal lépett jégre, hogy ha a rendes játékidőben nyer, akkor elérhető közelségbe kerül a bennmaradás.
A franciák emberelőnyből vezettek, ám Stipsicz Bence távolról egyenlített. A meccs derekán is volt egy gyors gólváltás, majd a meccs a hirtelen halálban dőlt el, ebben Bartalis István volt eredményes.
A magyar csapat legközelebb csütörtökön, 16.20-kor Svédországgal találkozik. A nyolc tagú csoportból az utolsó helyezett kiesik. A magyar válogatott három kör után a hatodik helyen áll, a bennmaradáshoz várhatóan az osztrákokat kellene legyőznie jövő hétfőn.
Jégkorong, vébé, A csoport, 3. forduló:
Franciaország–Magyarország 2–3 (1–1, 1–1, 0–0, 0–1) - hosszabbítás után, aranygóllal
Visszalépett a jégkorong Kontinentális Kupán való részvételtől a Gyergyói Hoki Klub, helyette a Brassói Corona képviselheti Romániát az európai kupasorozatban.
A Román Labdarúgó-szövetség (FRF) új pénzügyi értékelése szerint az FK Csíkszereda és a Sepsi OSK is a stabilan működő klubok közé tartozik. A két székelyföldi együttes több nagy múltú riválist is megelőzött a rangsorban.
Felrobbant egy tengeri drón pénteken a konstancai kikötőben; a robbanás hangja a környező lakónegyedekben is hallható volt.
Egy 34 éves férfi életét vesztette szombat reggel, miután a hatóságok szerint medvetámadás érte a Szeben megyei Prod település közelében – közölte a Szeben Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség (ISU).
Ilie Bolojan ügyvivő miniszterelnök kinevezte Lőrincz Helgát az RMDSZ javaslatára az Országos Tulajdon-visszaszolgáltatási Hatóság (ANRP) elnökévé.
Románia kiutasíthatja az orosz nagykövetet, ha újabb orosz drónok hullanak az országra. A személyi igazolványáért ment a plázába egy férfi, öt év börtön lett a vége.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!