Szerdán este, a találkozó kezdeti szakaszában mindkét csapat betalált, ám a hajdúságiak gyorsan magukhoz ragadták az irányítást, és emberhátrányban is növelni tudták előnyüket, ezzel végleg eldöntve a mérkőzést.
Korábban a Ferencváros és a Budapest Jégkorong Akadémia HC is bejutott az elődöntőbe, míg a címvédő Hydro Fehérvár AV19 – amely az osztrák ligában szerepel – automatikusan kvalifikálta magát a sorozat ezen szakaszában.
A Magyar Kupa elődöntőit január 31-én rendezik, a döntőre és a bronzmérkőzésre február 1-jén kerül sor.
Kisorsolták az elődöntők párosításait is, amiből kiderül, hogy a DEAC az FTC-vel, a Hydro Fehérvár AV19 pedig a BJAHC-val mérkőzik majd meg.
Január 31-én, pénteken 17 órától a DEAC–FTC-Telekom méri össze a tudását, majd 20:30 órai kezdettel a Hydro Fehérvár AV19–BJAHC csap össze. Mindkét megmérettetést egyaránt az m4sport.hu közvetíti élőben. A folytatásban február 1-jén a bronzmérkőzést 16:30-tól az m4sport.hu, majd a finálét 20:00 órától kezdődően az M4 Sport+ közvetíti.
Döntőnek beillő mérkőzést rendeznek a labdarúgó 4. Liga Hargita megyei csoportjának utolsó fordulójában. A Csíkszentsimoni KSK és az Agyagfalvi Lendület csap össze a bajnoki címért.
Második felkészülési mérkőzését játszotta Románia a júniusi válogatott szünetben. A trikolórok szombat este Wales ellen két cserejátékos góljával 2–1-re nyertek, Gheorghe Hagi pedig megszerezte első győzelmét a visszatérése óta.
Felrobbant egy tengeri drón pénteken a konstancai kikötőben; a robbanás hangja a környező lakónegyedekben is hallható volt.
Egy 34 éves férfi életét vesztette szombat reggel, miután a hatóságok szerint medvetámadás érte a Szeben megyei Prod település közelében – közölte a Szeben Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség (ISU).
Öt évvel ezelőtt még átlagosan tizenöt medve fordult meg nap mint nap Tusnádfürdőn, sokszor a település utcáin bóklászva. A helyiek biztonságot követeltek, a városvezetés és a szakemberek pedig a konfliktusok megelőzésében keresték a megoldást.
… a konstancai orosz főkonzul elhordta az irháját, de az orosz zászlót ott hagyta emlékül az épület tetején… és egy PSD-s polgi nagylelkűen kölcsönadja saját úszómedencéjét a helybeli gyerekeknek.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!