A feladat egyszerű: a Székely Sport weboldalán elrejtettünk egy hokikorongot, amit ha megtalálsz, máris nyerhetsz! Kutass az oldalon, olvasd kettőzött figyelemmel a cikkeket, hiszen a korong valahol ott van és értékes nyereményeket biztosít.
Hogyha megtaláltad, akkor a korongra kattintva iratkozz fel a játékra neved, telefonszámod, lakómegyéd és e-mail-címed megadásával, így máris bekerülsz a sorsolási kalapba.
De mik a nyeremények? Már mutatjuk is! Weboldalunk játékában
Keresd a korongot, és legyen a tiéd az ajándékok egyike! Sorsolás április 25-én!
Fordulatos, ötgólos mérkőzésen győzte le az FK Csíkszereda az Unirea Sloboziát a labdarúgó Szuperliga alsóházában. A szombat délutáni meccsen a csíkiak háromszor is előnybe kerültek, a hajrában pedig a VAR és a kapufa mentette meg őket az egyenlítéstől.
Különösebben nem kellett megerőltetnie magát a Sepsi OSK-nak a Chindia ellen. Szabadrúgásból egy gólt elértek, ez pedig elégséges volt. Még egy lépést megtettek az élvonal felé.
A Nemzeti Választási Iroda (NVI) befejezte a levélszavazatok pártlistás szavazólapjainak előzetes összesítését.
Magyar Péter Bujdosó Andreát javasolja a Tisza parlamenti frakciójának vezetésére – jelentette be a választáson győztes Tisza Párt elnöke szombaton a Facebookon. A politikus erdélyi származású, Nagyszalontán született.
A Román–Magyar Fórum ma feljelentést nyújtott be az RMDSZ egyes, közméltóságot betöltő tagjai által feltételezhetően elkövetett bűncselekményekkel kapcsolatban, a magyar országgyűlési választások folyamatával összefüggésben – tájékoztatott a szervezet.
A Fidesz-vereség erdélyi világvége hangulatú megélésének okai nem Magyarországon, hanem itthon keresendők.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!