Imre Patrik a múlt szezonban érkezett Gyergyószentmiklósra, és eddig is Szilassy Zoltán csapatánál edzett, de mérkőzésen nem lépett pályára, miután elindították honosításának folyamatát.
A Magyarországon született játékos erdélyi felmenőkkel rendelkezik, így a klubvezetés arra számított, hogy akárcsak a Vincze testvérek, rövid idő alatt megszerezheti a román állampolgárságot és hazaiként szerepelhet mind az Erste Ligában, mind a romániai színtéren.
A bürokratikus folyamat azonban elhúzódott, csak most január elején zárult le.
Ez azt jelenti, hogy az Erste Ligában már nem számít légiósnak, de mivel a romániai bajnokságban december végén letelt az átigazolási időszak – egyben az új játékosok szerződtetésének lehetősége is –, a játékengedélyét ott már addig regisztrálni kellett, így ebben a szezonban a román pontvadászatban még légiósként szerepel.
Első alkalommal rendezték meg Csíkkarcfalván a Jégtörő Kupát, ahol az amatőr hokicsapatok családias hangulatban, mégis nagy elszántsággal csaptak össze. A tornát a Pingvinek csapata nyerte meg.
Ebben az idényében már csak a zárófordulóban tud pályára lépni a Kápolnási SK játékosa. A legutóbbi mérkőzésen kiállították, a lefújást követően a pályán kérte számon a játékvezetőt.
Ortodox húsvét előtt kézbesítik a nyugdíjakat, a kifizetésük előkészítése már megkezdődött – jelentette ki csütörtöki sajtótájékoztatóján Florin Manole munkaügyi miniszter.
Ortodox húsvét előtt kézbesítik a nyugdíjakat, a kifizetésük előkészítése már megkezdődött – jelentette ki csütörtöki sajtótájékoztatóján Florin Manole munkaügyi miniszter.
Előkerült a cotofenești-i aranysisak és a három arany karkötő is – erősítették meg hivatalos források az RTV Drenthe-nek.
További hírek: a Lia Savonea vezette legfelső bíróság beperelte a kormányt, 2 milliárd lejt követelnek, egy falusi vegyesboltban pedig kábítószert lehetett vásárolni pult alól.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!