Szilassy Zoltán, a GYHK vezetőedzője szerint jól kezdett a csapata, az ellenfél időkérése is ezt jelezte.
„Az első harmadban összehoztunk egy olyan távolságot, ami megnyugtató volt. Felhívtuk a figyelmet, hogy a második harmadban ki fog jönni az ellenfél és mindent belead, mi pedig kicsit siettettük a negyedik gól megszerzését, amire akkor, abban a periódusban nem volt szükség. A második góljuk szerencsés volt, ahol az volt a lényeg, hogy ne zökkenjünk ki. A harmadik harmad pedig nagyon intelligensen volt kezelve.
– hívta fel a figyelmet Szilassy.
A DAB vezetőedzője, Niko Eronen szerint szörnyen kezdett csapata. „Egyáltalán nem álltunk készen, olyan érzés volt, mintha mi is jegyet vettünk volna az első húsz percre.
A második harmadra egy picit sikerült feljavulnunk, számunkra pedig az volt a szomorú, hogy még abban a harmadban meglőtte a negyediket a hazai csapat. Dolgoztunk ki helyzeteket az utolsó húsz percben, de végül a jobb csapat nyert. Tanulnunk kell ebből, és így nekivágni a hétfői meccsnek” – összegzett Eronen.
A Román Labdarúgó-szövetség Fegyelmi és Etikai Bizottsága komoly büntetést szabott ki Hadnagy Attilára, a labdarúgó 2. Ligában szereplő Sepsi OSK sportigazgatójára, miután a Bihar FC elleni 2–2-es döntetlen után számon kérte a játékvezetőt.
Reagált a büntetésére Hadnagy Attila: a Sepsi OSK sportigazgatója elismerte, hogy hangosan beszélt, ugyanakkor hangsúlyozta, hogy nem mondott sértő dolgokat, csupán tisztázni szerette volna a történteket a játékvezetőkkel a drámai végjáték után.
Megtalálták, de sajnos már nem volt életben a Gyergyóalfaluból eltűnt 63 éves férfi – közölték Gyergyóalfalu község Facebook-oldalán a hétfői nagyszabású keresőakciót követően.
Kulcsár-Terza József parlamenti képviselő, a Magyar Polgári Erő ügyvivő elnöke bocsánatkérést vár Zelenszkijtől, és felszólítja az Ukrajna területén élő kisebbségek jogainak biztosítására.
Az iráni háború által okozott üzemanyagársokk új lendületet adhat az elektromos autók piacának, de nem mindenhol ugyanúgy, valódi mentalitásváltást pedig valószínűleg csak egy hosszasan elhúzódó olajválság idézhet elő.
A rendszer rossz, ez tény. De nem lehet mindent a rendszerre kenni. Talán a sofőrök egyéni hozzáállásával is baj van, méghozzá nem is kicsi.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!