Az elmúlt idényben a GYHK fő gondja a csatárai gólszegénysége volt, a klub szakvezetése láthatóan nem bízza a véletlenre a probléma orvoslását.
Bodó Christopher eddigi 73 Erste Liga alapszakasz-mérkőzésén 123 pontot szerzett és 20 további pontot a 18 play-off meccsén.
Amint a GYHK közleményében olvasható, a 28 éves, 178 cm magas jobbkezes csatár az NCAA amerikai egyetemi ligában töltött évei után 2015-ben érkezett Székesfehérvárra, ahol két évet töltött, majd egy évnyi németországi kitérő után a MAC-nál folytatta. Meghatározó szerepe volt abban, hogy 2018-ban a MAC nyerte a MOL Ligát, majd részese volt az újbudaiak szlovákiai extraligás szezonjainak is.
A múlt évben az UTE színeiben játszott, 35 alapszakasz és play-off meccsen összesen 65 pontot termelve.
Ezzel az Erste Liga második legeredményesebb játékosa volt.
A magyar válogatottban eddig 34 meccsen, közte 10 világbajnoki mérkőzésen szerepelt.
Bodó 5 éven keresztül egy sorban játszott Brance Orbánnal, akinek leigazolását nemrégiben jelentette be a GYHK. Félelmetes támadóhármast alkothatnak Daniel Trancăval kiegészülve, aki szintén Gyergyószentmiklóson folytatja.
A csapat ezen a héten már jégen készül, képességfejlesztő edzőtáborban vesznek részt Érden.
Negyedórával a lefújás előtt kettővel vezetett a Sepsi OSK a Nagyváradi Bihar FC otthonában a labdarúgó 2. Liga szombati meccsén. Egy kiállítás átírta a hajrában a forgatókönyvet, pontokat hullajtott a háromszéki együttes.
Mindegyik alsóházi csapat lejátszotta a mérkőzését a labdarúgó Szuperliga alapszakaszának utolsó fordulójában, így kialakult a rangsor. Az FK Csíkszereda osztályozós helyről és idegenben indítja a play-out küzdelmeit. Mutatjuk az állást és a programot.
A Richter-skála szerinti 3,3-as erősségű földrengés volt vasárnap este tíz óra előtt hét perccel.
Több mint háromezer erdélyi fiatalnak mutat irányt a cserkészet a képernyők uralta világban. Az időtálló értékekre épülő mozgalomról, a Romániai Magyar Cserkészszövetség 35 évéről, kihívásairól és terveiről beszélgettünk Bálint Lajos Lóránt elnökkel.
Zsolnay kerámiával burkolják be a vajdahunyadi vár restaurálás alatt álló Lovagtermének padlózatát, csakúgy, mint bő 130 évvel ezelőtt.
Egy álkommunista megmondót nem érdekel a háború, ahogy a 10 lejes benzin réme se. Az viszont igen, hogy épp mi jön ki az elszabadult hajóágyú csövén, és ezzel mekkorát lehet kaszálni a lájkversenyben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!