A Román Jégkorong-szövetség (FRHG) elnöke szerdán sajtótájékoztató keretében jelentette be, hogy a Sepsi Arénában áprilisban sorra kerülő eseményre délutántól lehet majd a nemzetközi szövetség által közzétett linken bérletet vásárolni. Az I. kategória ára 500 lej, a II. kategóriáé 350 lej volt.
Azért a múlt idő, mert csütörtökön a szakszövetség közösségi oldalán tette közzé, hogy minden bérlet gazdára talált, több mint ezer ilyen belépőt megvásároltak.
Ez nem azt jelenti, hogy minden egyes belépőt felvásároltak, márciusban kezdődik az egyéni jegyek árusítása, a román válogatott mérkőzéseire 100 lejért, a többi találkozóra 25 lejért lehet belépőt váltani. A külföldi szurkolók 400 lejes bérlettel nézhetik meg saját csapatuk öt mérkőzését.
A szervezők várakozásai szerint a torna öt napja alatt több mint 20 ezer néző látogat el a Sepsi Arénába, ahol meccsenként 2000 hely áll rendelkezésre.
Hiába szerezte meg a vezetést a Csíkszeredai Sportklub, fordítani tudott a Gyergyói Hoki Klub az Erste Liga döntőjének hatodik mérkőzésén, és 4:2-es összesítéssel megnyerte a sorozatot. A piros-fehérek történetük során másodszor hódították el a trófeát.
A Resicabányai CSM kétgólos vereséget szenvedett a Steauától a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának 5. fordulójában, ez pedig az FK Csíkszeredának kedvez, amely egy esetleges szombati diadallal bebiztosíthatja a helyét az élvonalban.
Egy ember meghalt, ketten súlyosan megsérültek egy péntekre virradóan történt közúti balesetben a Krassó-Szörény megyei Toplec település térségében.
Nem fenyegeti veszély a lakosságot és az infrastruktúrát, a Hunyad megyében található Valea de Pești (magyarul halasvölgyet jelent) gát normál paraméterekkel működik – közölte csütörtökön az Országos Vízügyi Igazgatóság.
Két magyarországi gépjármű ütközött össze csütörtök délután a tornyai határátkelő közelében, Arad megyében. A balesetben életét vesztette egy 76 éves magyarországi illetőségű féri, női utasa könnyebb sérüléseket szenvedett.
… egy polgármester úgy beszólt Victor Pontának, hogy az szökőárnak is beillene… és a mutáns tél váratlanul kapta magát és feldobta a talpát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!