A csíkszeredai Császár Hunor nyáron a Fehérvári Titánoktól igazolt a GYHK-hoz, és a 22 éves támadó múlt pénteken a Csíkszeredai Sportklub elleni rangadón szerezte első Erste Liga-gólját, illetve pontját a piros-fehéreknél.
A hosszabbítás utáni 8–7-es gyergyói sikerrel végződött találkozón Császár a 10. percben, 1–0-s állásnál szerzett szemfüles gólt: Bíró Gergő korongszerzést követően fonákkal nem vállalta el a lövést, de a kapu mögé korcsolyázva a rövid saroknál meglepte Makszim Szamankovot, aki nem tudott időben reagálni.
Érdekesség, hogy az első játékhéten is GYHK-találatot választottak a hét góljának az Erste Ligában. A csapatkapitány Brance Orbán kiváló fonákmozdulattal vette be a Dunaújvárosi Acélbikák kapuját, itt Sebastien Sylvestre jegyzet zseniális asszistot. A szezonnyitó mérkőzést 10–4 arányban húzta be Szilassy Zoltán és Góga Attila alakulata.
Nagyon kevés játéklehetőséget kapott az őszi idényben a török élvonalbeli csapatánál Marius Ștefănescu. Az edzőváltás után sem javult a helyzet, ráadásul az új szakvezető nem számol vele a szezon második részére.
Hivatalos bejelentés egyelőre nincs, de sajtóértesülések szerint a téli átigazolási időszakban több változás is várható az FK Csíkszereda keretében. Nem csupán perememberek, hanem rutinosabb futballisták jövője is bizonytalanná vált a csapatnál.
A következő három napban az ország teljes hegyvidékén jelentős havazás várható, amely nyomán jelentősen megnövekszik a hóréteg és nő a lavinák kialakulásának veszélye – közölte pénteken az Országos Meteorológiai Szolgálat.
A herszoni kormányzó szerint az ukrán erők fegyveresei irányíthatták szilveszter éjszaka azokat a Fekete-tenger partján található kávéház és szálloda elleni dróntámadásokat, amelyek következtében az új évet ünneplő civilek elevenen égtek el.
Hatalmas elégedetlenséget váltott ki a kimondottan a forró termálvízért Félixfürdőre utazók körében, hogy a megszokottnál jóval hidegebb víz fogadta őket a szilveszteri időszakban az Apollo strandon.
… Bukarest új főpolgármesterének szakmai önéletrajza icipicit hamis, de szerinte az egész csak félreértés… és a Pruton túli parlament plenáris ülésén nem kisebb dologról kommunikáltak a honatyák, mint egy jó kis bulikáról.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!