A tornarendszerben zajló első forduló nyitómeccsén, csütörtökön délben a házigazda Brassói Corona csapata 5–3-ra győzte le a Felcsík SK csapatát. Az idei U16-os bajnokságba a brassói és a csíkkarcfalvi együttes mellett a Csíkszeredai ISK, a Gyergyószentmiklósi ISK, a Bukaresti Steaua és a Triumf közös csapata, a Galaci Dunărea és a Bukaresti Viitorul Hocheist közös együttese, valamint az Olimpia Ploiești nevezett még be.
Az oktatási minisztérium alárendeltségébe tartozó csíki és gyergyói sportiskolások azonban csak akkor kezdik el a mérkőzéssorozatot, amikor a tanügyi intézményekben újraindul a tanítás normális rendje.
Nemcsak Niczuly Roland lett kegyvesztett a Sepsi OSK-nál, hanem öccse, Rajmund is, akivel június 30-án bontott szerződést a sepsiszentgyörgyi klub. Időközben viszont fordulat állt be Roland ügyében: újra a nagycsapattal edzhet.
Második nyári felkészülési mérkőzésén sem tudott győzni a Sepsi OSK: a háromszékiek ezúttal a Bukaresti Metaloglobusszal játszottak 1–1-es döntetlent a Sepsi Duna Aréna melletti pályán.
Egy 70–80 méteres szakadékból került elő annak a motorosnak a holtteste, akit csütörtökön megtámadott egy medve a Transzfogarasi úton, a Vidraru-tó közelében.
Az olasz sajtó részleteket közölt a csütörtöki transzfogarasi halálos medvetámadás áldozatáról, a 48 éves Omar Farang Zinről, aki Facebook-oldalán tett közzé szerdán medvés fotókat és videókat.
Medve végzett egy olasz turistával a Transzfogarasi út Argeș megyei szakaszán – közölték a hatóságok csütörtökön.
Esszük a vízízű, papírízű zöldségeket és közben álmodozunk letűnt korok finomságairól. De mi ennek az oka?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!