Rémálomszerűen indult a megmérettetés a gyergyói gárdának, ezt pedig később nem tudta kijavítani, vereséget szenvedett Deberecenben.
„Az első harminc perc az szörnyű volt. Utána megtaláltuk az energiáinkat. Megint túl sok kiállítást kaptunk, ez az utóbbi pár mérkőzésünkre sajnos jellemző volt. Ennyi kiállítással nehéz mérkőzést nyerni. Kétszer kerültünk négygólos hátrányba. Gratulálok a DEAC-nak, megérdemelten győztek! Tanulnunk kell ebből, hogy mindig a megfelelő hőfokon kezdjük a mérkőzést. Annak örülök, hogy ezek után visszatudtunk jönni a mérkőzésbe és harcoltunk a győzelemért” – nyilatkozta Markus Juurikkala, a GYHK vezetőedzője a meccs után.
Berta Ákos, a DEAC másodedzője nyilván pozitívabb hangvételben összegezte a látottakat: „ Én úgy érzem, hogy már az erdélyi túrán is látszott, hogyha elkapja a fonalat a társaság és nagy kedvvel játszanak és azt csináljak, amit kér tőlük a vezetőedző, akkor képesek nagyon-nagyon jól szerepelni. Néha a helyzetkihasználásunk nem elegendő, hogy egy ilyen kaliberű csapatot le tudjunk győzni, mint a Gyergyó, viszont az utóbbi két alkalommal sikerült. Nem mondom, hogy nagy fegyvertény, mert hosszú a szezon és még mindig ők vezetik a tabellát. Úgy fogalmaznék, hogy nem mi voltunk az esélyesek, de hazai pályán úgy érzem megérdemelt volt a győzelem” – mondta el elégedetten Berta Ákos.
A Gyergyói Hoki Klub legközelebb az Újpesti TE otthonában lép pályára vasárnap délután.
A Sepsi OSK sportigazgatója, Hadnagy Attila rövid betekintést nyújtott az év utolsó mérkőzésére készülő Sepsi OSK kulisszái mögé, szó esett a téli átigazolási időszakban várható erősítésekről, illetve Niczuly Rolandról is.
Ilyés Róbert, az FK Csíkszereda vezetőedzője megszerezte az UEFA Pro Licencet, amely a kontinens legmagasabb edzői képesítésének számít. Az 51 éves szakember közösségi oldalán jelentette be, hogy sikeresen lezárta a többéves képzési folyamatot.
Egy negyedikes fiú esete hónapok óta köztéma Marosvásárhelyen, miután több iskola elutasította az áthelyezését. Végül a Schiller-iskolába került, ahol a szülők tiltakozásba kezdtek: az osztály nem jár iskolába, bár még sosem találkoztak vele.
A Krónika ünnepi játékkal teszi még fényesebbé és izgalmasabbá az adventi várakozást.
Felfüggesztették a Szászsebest Tordával összekötő A10-es autópálya szakaszának végleges átvételét a munkálatok garanciális ideje alatt feltárt „hibák” miatt.
A Paltinu víztározónál történtek ugyanoda vezethetők vissza, mint a parajdi katasztrófa. Pedig már máshogy kéne lennie mindennek.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!