A mérkőzést nagyon rosszul kezdte a háromszéki gárda, az első húsz perc után a Steaua 4–0-ra vezetett, az összecsapás felénél pedig 5–0 volt az eredmény a katonacsapat javára.
Ezt követően hiába játszott jobban és védekezett hatékonyabban a székelyföldi csapat, erejéből csak a szépítésre futotta.
A másik pénteki találkozót Galacon rendezték, ahol ezúttal játékra alkalmas volt a jég, az Al-Duna parti város csapata 17 gólt ütött a bukaresti egyetemisták együttesének.
A B jelű csoport korábbi eredményei:
Háromszéki Ágyúsok–Galaci CSM 7–1,
Bukaresti Steaua–Bukaresti Sportul Studențesc 19–0,
Háromszéki Ágyúsok–Bukaresti Sportul Studențesc 16–0,
Galaci CSM–Bukaresti Steaua 4–2.
Az A csoport első eredményei:
Brassói Corona–Csíkszeredai Sportklub 5–0,
Gyergyói Hoki Klub–Brassói Corona 2–4.
Első alkalommal rendezték meg Csíkkarcfalván a Jégtörő Kupát, ahol az amatőr hokicsapatok családias hangulatban, mégis nagy elszántsággal csaptak össze. A tornát a Pingvinek csapata nyerte meg.
Ebben az idényében már csak a zárófordulóban tud pályára lépni a Kápolnási SK játékosa. A legutóbbi mérkőzésen kiállították, a lefújást követően a pályán kérte számon a játékvezetőt.
A vágott bárány átlagára 45 és 60 lej között mozog kilogrammonként Székelyföld piacain. Míg Gyergyószéken már 45 lejért is találni húst, Sepsiszentgyörgyön mélyebben a zsebükbe kell nyúlniuk a vásárlóknak a 60 lejes egységár miatt.
Ortodox húsvét előtt kézbesítik a nyugdíjakat, a kifizetésük előkészítése már megkezdődött – jelentette ki csütörtöki sajtótájékoztatóján Florin Manole munkaügyi miniszter.
Előkerült a cotofenești-i aranysisak és a három arany karkötő is – erősítették meg hivatalos források az RTV Drenthe-nek.
További híreink: az időnket is ellopják – 23 órás lesz a vasárnap; az üzemanyagárak pedig elszabadultak, de a gazdákat legalább megmentené egy rendelet.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!