Kedd délután jelentette be a brassói együttes az új igazolását, aki a nyáron távozott a Fraditól. Kóger korábban játszott már Ausztriában, vagy éppen az Egyesült Államokban, ahol hat különböző klubnál is megfordult. 2014-től a nevelőegyesületében, a Fehérvár AV19-nél szerepelt, majd 2020-ban került a Ferencvároshoz, ahol két szezont töltött el összesen.
A csütörtöki lesz a Brassói Corona első megmérettetése az új idényben, rögtön bemutatkozhat a háromszoros magyar bajnok is, ráadásul éppen a szülővárosában lépnek pályára, a FEHA19 ellen.
2022. 09. 16. 18:00 | Újpesti TE UTE | DVTK Jegesmedvék DVTK | 3-3 | 3-4 |
2022. 09. 16. 18:00 | Debreceni EAC DEAC | FTC-Telekom FTC | 3-4 | |
2022. 09. 16. 18:00 | Dunaújvárosi Acélbikák DAB | Budapest JAHC BJAHC | 2-6 | |
2022. 09. 16. 18:00 | DVTK Jegesmedvék DVTK | Fehérvár HA19 FEHA19 | 6-1 | |
2022. 09. 16. 18:00 | FTC-Telekom FTC | Újpesti TE UTE | 5-3 | |
2022. 09. 20. 18:30 | Debreceni EAC DEAC | Gyergyói Hoki Klub GYHK | 2-5 | |
2022. 09. 22. 19:30 | Fehérvár HA19 FEHA19 | Brassói Corona Brassó | 1-3 | |
2022. 09. 22. 19:40 | Budapest JAHC BJAHC | Csíkszeredai Sportklub Sportklub | 2-2 | 3-2 |
Nemrég Bajnokok Ligája-döntőt vezetett, most pedig teljesen háttérbe szorította a klubvilágbajnokságon a FIFA Kovács Istvánt, miután a PSG-Atlético Madrid szuperrangadón mutatott teljesítményét rengeteg kritika érte.
Tovább gyűrűzik a Sepsi OSK-nál dúló nyilatkozatháború. Miután Diószegi László klubelnök keresetlen szavakkal illette kegyeiből kiesett kapusát, maga az érintett hazugságnak nevezte a vádakat.
Két fiatal vesztette életét egy közlekedési balesetben vasárnapra virradóan Râmnicu Vâlceában. A rendőrség üldözte őket, miután nagy sebességgel közlekedtek, és nem álltak meg a jelzésre – közölte vasárnap a Vâlcea megyei rendőrség.
Elfogadta hétfő délutáni ülésén a bukaresti kormány azt a rendeletet, amely alapján havi bruttó 300 lejre korlátozzák a közalkalmazottak ártalmas vagy veszélyes munkakörülményekért járó bérpótlékát.
A Legfelsőbb Igazságszolgáltatási Tanács (CSM) elnöke, Elena Costache azzal vádolja a kormányt, hogy „egyik napról a másikra” 65 évre akarja emelni a bírák és ügyészek nyugdíjkorhatárát, ami a rendszer összeomlásához vezethet.
Jövő héten jelenti be a kormány a deficitcsökkentő intézkedéscsomagot. Két hónapos kiskutyát dobott ki az ablakon egy pașcani férfi.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!