Csütörtökön este a Debreceni EAC 5–2-re nyert a Titánok otthonában a jégkorong Erste Liga rájátszásában, így a negyeddöntőbe jutásért vívott párharc harmadik meccsén megszerezte a továbbjutáshoz szükséges harmadik sikerét is.
A másik alsóházi párharcban a DVTK Jegesmedvék jó harmadik harmadbeli játékkal győzött az Győr ETO HC otthonában, így összesítésben 2–1-re vezet az egyik csapat harmadik sikeréig tartó párharcban.
Jégkorong, Erste Liga, a negyeddöntőbe jutásért, 3. mérkőzések:
Titánok–Debreceni EAC 2–5 (1–0, 0–3, 1–2), összesítésben 0–3.
Győri ETO–DVTK 0–3 (0–0, 0–0, 0–3), összesítésben 1–2.
Új kihívás előtt áll Valentin Suciu, aki több mint hét év után távozott Sepsiszentgyörgyről, ahol vezetőedzőként és az akadémia szakmai igazgatójaként is maradandót alkotott. A 44 éves szakember már meg is tartotta első edzését új csapatánál.
Egyre súlyosabb következmények fenyegetik a Sepsi OSK középpályását: Cosmin Matei ügye a Nemzetközi Sportdöntőbíróság (TAS) elé került, miután a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) fellebbezett a korábbi, Romániában hozott felmentő döntés ellen.
Hároméves gyermek vesztette életét, hat ember pedig megsérült és kórházba vitték őket egy szerdai baleset következtében az Olt-völgyében.
Bár korábban az oktatási minisztérium azt közölte, hogy nincs pénz az üdülési utalványokra, a tárca most bejelentette: idén is kaphatnak vakációs csekkeket a tanügyi alkalmazottak.
Románia és Ukrajna együttműködik haditechnikai eszközök fejlesztésében, és a romániai vállalatok részt vesznek Ukrajna újjáépítésében – jelentette be hétfőn Ionuț Moșteanu védelmi miniszter, miután tárgyalt Kijevben ukrán hivatali partnerével.
Dan Tanasă ismét idegengyűlölő felhívást tett közzé. Ám mielőtt bólogatna, jusson eszébe, hogy számára Ön is idegen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!