Az összecsapás fordulatos volt, hiszen vezettek a debreceniek és a fővárosiak is, 3–3 után azonban a hajdúságiak tudtak betalálni.
A sikerrel a DEAC pontszámban utolérte, de jobb gólkülönbségével megelőzte az FTC-t a tabellán, és feljött a második helyre a MAC HKB Újbuda mögé.
Jégkorong Erste Liga, alapszakasz:
FTC-Telekom–DEAC 3–4 (0–1, 2–1, 1–2).
Gólszerzők: Kulmala (28.), Nagy G. (33.), Roczanov (45.), illetve Pesztunov (8.), Vokla (40.), Szűcs G. (42.), Novotny (49.).
Az állás:
1. MAC HKB Újbuda 29 pont/12 meccs
2. DEAC 25/13
3. FTC-Telekom 25/14
4. Brassói Corona 24/10
5. Gyergyói Hoki Klub 18/12
6. UTE 15/13
7. Csíkszeredai Sportklub 10/5
8. Titánok 9/11
9. Dunaújvárosi Acélbikák 7/14
10. Opten Vasas HC 6/8.
A Sepsi OSK csupaszív tulajdonosa, Diószegi László nem szokványos klubelnök. Fontos számára, hogy tisztelettel bánjon a szurkolókkal, időnként megpróbálja részletesebben elmagyarázni nekik döntései okát. Erről és a kiesést követő időszakról kérdeztük.
Egyre súlyosabb következmények fenyegetik a Sepsi OSK középpályását: Cosmin Matei ügye a Nemzetközi Sportdöntőbíróság (TAS) elé került, miután a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) fellebbezett a korábbi, Romániában hozott felmentő döntés ellen.
Több felvétel is nyilvánosságra került a pénteki marosvásárhelyi gyalogátjárós gázolásról. Az egyik sofőr fedélzeti kamerája, illetve egy térfigyelő kamera is rögzítette az esetet.
Az Erbașu építőipari vállalat közlése szerint immár 25 százalékban elkészült az észak-erdélyi autópálya Berettyószéplak–Bisztraterebes szakaszával.
Románia és Ukrajna együttműködik haditechnikai eszközök fejlesztésében, és a romániai vállalatok részt vesznek Ukrajna újjáépítésében – jelentette be hétfőn Ionuț Moșteanu védelmi miniszter, miután tárgyalt Kijevben ukrán hivatali partnerével.
Dan Tanasă ismét idegengyűlölő felhívást tett közzé. Ám mielőtt bólogatna, jusson eszébe, hogy számára Ön is idegen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!