Komolyabb tét nélküli meccset játszik az FK Székelyudvarhely

Józsa Csongor 2022. március 15., 13:02 utolsó módosítás: 2022. március 15., 13:10

Egy találkozó maradt hátra a teremlabdarúgó 1. Liga alapszakaszából, kedden 18 órától a Futsal Klub Székelyudvarhely a Sportul Ciorăști otthonában vendégszerepel a záróforduló zárómérkőzésén.

A rájátszás negyeddöntőjére hangolhatnak az udvarhelyiek. Archív Fotó: Beliczay László

Ezt a párharcot csak a statisztikusok kedvéért játsszák le, sem a székelyföldiek, sem pedig ellenfelük nem tud javítani vagy rontani a harmadik, illetve ötödik helyezésén. A foksányi sportcsarnokban rendezendő mérkőzést a Digi Sport 4 élőben közvetíti.

Eldőlt, hogy a rájátszás elődöntőjébe egyenes ágon a listavezető Dévai Autobergamo és a Galaci United jut, míg a negyeddöntőben Udvarhely–Luceafărul Buzău, valamint Temesvári CFR–Ciorăști összecsapásokat rendeznek, ezek az egyik fél két győzelméig tartanak.