Félidőnként nyolc gólt lőtt, kiütéses sikert aratott Simándon az FK Udvarhely

Zátyi Tibor 2023. december 03., 16:08 utolsó módosítás: 2023. december 03., 17:29

Tízgólos győzelemmel zárta az évet a Futsal Klub Székelyudvarhely a teremlabdarúgó 1. Ligában, az idei utolsó játéknapon, vasárnap kora délután 16–6-ra nyert a Simándi Sólymok otthonában.

A fiatal Boga Bence mesterhármast szerzett Fotó: László Ildikó

A mérkőzés első játékrészében minden lényegi kérdés eldőlt, hiszen a szünetig nyolcat rámolt be házigazdájának az FK. Habár a második félidőben a simándiak hatszor is megzörgették az FK kapuját, a vendégek sem maradtak adósok a gólokkal, tizenhatig meg sem álltak.

Ezzel a kiütéses győzelemmel a negyedik helyen tölti a téli szünetet az FK.

A bajnokság a január 13-ai hétvégén folytatódik, rögtön rangadóval, a Dévai CSM látogat Székelyudvarhelyre.

Teremlabdarúgó 1. Liga, 12. forduló
Simándi Sólymok–Futsal Klub Székelyudvarhely 6–16 (0–8),
gólszerzők Boga, Hadnagy, Balázsi 3–3, Bálint, Popovics 2–2, Iszlai, Tankó, Kedei 1–1