Nem elírás: 37–2-re nyert az FK Székelyudvarhely

Józsa Csongor 2024. október 13., 19:52 utolsó módosítás: 2024. október 13., 20:50

Nehéz megfogalmazni, hogy mi is történt a teremlabdarúgó élvonal vasárnap esti mérkőzésén. Majdnem minden akciót góllal fejezett be a székelyföldi együttes.

Fotó: László Ildikó

Vasárnap késő délután a városi sportcsarnokban a teremlabdarúgó 1. Liga listavezetője, az FK Székelyudvarhely a sereghajtót, a Mausoleul Mărășești-et látta vendégül. Utóbbiaknál hiányoztak a húzóemberek, jobbára ifjúsági játékosokkal érkeztek.

Nagy, túl nagy volt a tudásbeli különbség a két együttes között, A Florin Ignat által irányított székelyföldiek percenként lőtték a gólokat, a szünetig tizennyolcat jegyeztünk. Túloldalt összejött a szépítés.

•  Fotó: László Ildikó

A második felvonásban sem állt le az FK Székelyudvarhely, társai még a cserekapussal, Tompeával is gólt lövettek.

Megvolt a lehetőség, hogy annyi találatot szerezzen a házigazda, mint ahány perc egy futsameccs, aztán harminchétnél álltak meg.

Az FK eddig összesen harmincegy gólt szerzett ebben a szezonban...

Teremlabdarúgó 1. Liga, alapszakasz, 6. forduló:

Futsal Klub Székelyudvarhely–Mausoleul Mărășești 37–2 (18–1).
Gólszerzők: Hadnagy István (1., 3., 12., 13. 14., 22., 32., 33.), Bálint Andor (2., 3., 23., 32.), Vlad Dudău (5., 7., 15., 35.), Boga Richárd (5., 14.), Popovics Erik (9., 29.), Kedei Barna (11., 27., 30.), Miklós Tamás (12., 21.), Tankó Levente (16., 33.), Péter Miklós (18., 19., 24., 31.), Kerestély József (23., 31.), Sandrin Tompea (25.), Sergiu Gavrilă (26.), Bálint Patrik (27., 39.), illetve Totolici Nicușor (10.), Cristian Budesteanu (35.).