Nagyon simán hozta meccsét a Marosvásárhelyi VSK

Sebestyén Ervin 2024. szeptember 14., 22:24 utolsó módosítás: 2024. szeptember 14., 22:28

Újabb sikert könyvelt el a Marosvásárhelyi VSK a teremlabdarúgó 1. Ligában, az alapszakasz 3. fordulójában rendkívül magabiztosan győzte le a Luceafărul Buzău együttesét.

Fontos meccset nyert a Marosvásárhelyi VSK Fotó: Haáz Vince

Jól kezdte az idényt a Maros megyei alakulat, az első játéknapon saját közönsége előtt 3–3-as döntetlent ért el a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC ellen, majd a Mausoleul Mărăşeşti otthonában 2–1-re diadalmaskodott.

Szombaton késő délután ismét hazai megmérettetés várt a csapatra, ezúttal az eddig egy sikert és egy vereséget elkönyvelő Luceafărul Buzău látogatott hozzájuk. Az első félidőben mindkét gárda felvállalta a saját játékstílusát, így látványos megmozdulásokból nem volt hiány, a szünethez érve pedig 6–3 állt az eredményjelzőn.

A fordulás után sem változott a helyzet, nyitva maradtak a gólcsapok és további tizenhárom találatot láthattak a nézők.

A végén a Marosvásárhelyi VSK örülhetett, amely 15–7-es győzelmet aratott és továbbra is veretlen az élvonalban, valamint az élbolyban foglal helyet.

Teremlabdarúgó 1. Liga, alapszakasz, 3. forduló:

Marosvásárhelyi VSK–Luceafărul Buzău 15–7 (6–3),
a hazaiak gólszerzői: Iszlai 4, Láposi 2, Butiurca 2, Todoran 2, Barbocz, Nicola, Küsmödi, Nistor és Pogăcean.