Az első félidőben háromszor is eredményes volt a hazai alakulat, a második játékrészben pedig kiválóan védekeztek, így sikerült győzelemmel zárniuk az összecsapást.
Legközelebb január 21-én játszik, amikor a Galaci United otthonába látogat a székelyudvarhelyi együttes.
Egyre súlyosabb következmények fenyegetik a Sepsi OSK középpályását: Cosmin Matei ügye a Nemzetközi Sportdöntőbíróság (TAS) elé került, miután a Nemzetközi Doppingellenes Ügynökség (WADA) fellebbezett a korábbi, Romániában hozott felmentő döntés ellen.
Új kihívás előtt áll Valentin Suciu, aki több mint hét év után távozott Sepsiszentgyörgyről, ahol vezetőedzőként és az akadémia szakmai igazgatójaként is maradandót alkotott. A 44 éves szakember már meg is tartotta első edzését új csapatánál.
Lopott személygépkocsit vezetett a gyanú szerint az a sofőr, akit már Magyarországon el akartak fogni, de nem sikerült azelőtt, hogy átlépte volna a román határt.
Az Erbașu építőipari vállalat közlése szerint immár 25 százalékban elkészült az észak-erdélyi autópálya Berettyószéplak–Bisztraterebes szakaszával.
Románia és Ukrajna együttműködik haditechnikai eszközök fejlesztésében, és a romániai vállalatok részt vesznek Ukrajna újjáépítésében – jelentette be hétfőn Ionuț Moșteanu védelmi miniszter, miután tárgyalt Kijevben ukrán hivatali partnerével.
Dan Tanasă ismét idegengyűlölő felhívást tett közzé. Ám mielőtt bólogatna, jusson eszébe, hogy számára Ön is idegen.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!