Tizenhat csapat volt érdekelt a csütörtöki sorsoláson, amelyeket négy négyes csoportba soroltak.
Az A csoportban Farkaslaka, Zeteleka II., Bögöz és Zeteváralja, a B-ben Farcád, Varság Korond és Kápolnás, a C-ben Szentábrahám, Bogárfalva, Malomfalva és Parajd, míg a D-ben Lövéte, Máréfalva, Szentpál és Felsőboldogfalva kapott helyet.
Csíkszéken nyolc csapat vesz részt a teremtornán, amelyet szombaton rendeznek a csíkszentkirályi sportcsarnokban.
Az A jelű csoportba Szentdomokos, Csíkszentgyörgy, Szépvíz és Kozmás csapata kapott besorolást, a B-ben pedig Gyimesbükk, Kászon, Szentkirály és Lázárfalva szerepel.
A magyar állami támogatások bizonytalanságáról, a Sepsi OSK pénzügyi helyzetéről és a klub jövőjéről is beszélt Diószegi László a Tusványoson. A klub tulajdonosa szerint nincs pánik, de ideje nyíltan beszélni a problémákról, mielőtt túl késő lenne.
Irányváltás, szintlépés és szerkezeti átalakulás következik a Gyergyói Hoki Klubnál. A vezetőség szerint elérkezett az idő, hogy az elmúlt évek utánpótlás-nevelő munkája a felnőttcsapatban is meghatározó legyen.
Magyarországi motoros vesztette életét egy balesetben szerdán a 67C jelzésű országúton, a Transalpinán, miután egy kanyarban feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, és nekiütközött a fém szalagkorlátnak.
Ne legyenek gyávák meghívni Magyarország miniszterelnökét Tusványosra – kérte Magyar Péter miniszterelnök kedden az Országgyűlésben, a frakciók képviselőinek válaszolva.
Egy férfi leköpte Magyar Péter miniszterelnököt a budapesti Nyugati pályaudvaron, ahová a kormányfő Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterrel együtt érkezett, hogy ismertesse a 3500 milliárd forintos Baross Gábor Vasútfejlesztési Programot.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!