Leonardo dos Santos érkezését jelentette be az FK Székelyudvarhely a közösségi oldalán. A 37 éves brazil játékos neve ismerősen cseng a futsalszeretők fülében, legelőször a Csíkszeredai Imperial Wet színeiben mutatkozott be a romániai bajnokságban, aztán a székelyföldi együttes megszűnését követően a Galaci United mezét öltötte magára.
A magas erőcsatár remek rúgótechnikával rendelkezik, nem csoda, hogy három bajnoki címet, két Román Kupa-, valamint két Román Szuperkupa-győzelmet zsebelt be az itt töltött három idényében.
Legutóbb a kínai bajnokságban játszott, karrierje során idegenlégióskodott Spanyolországban, Horvátországban és Portugáliában is.
A Futsal Klub Székelyudvarhely fennállása óta Pelé a második idegenlégiós, két évvel ezelőtt a szintén brazil, Alan Felipe Sasse érkezett, aki csak pár hónapot töltött itt, azóta a címvédő, a Galaci United játékosa.
Mint azt a székelyföldiek klubelnökétől, Jakab Zoltántól megtudtuk, az új szerzemény vasárnap estére érkezett Székelyudvarhelyre, a leigazolásával kapcsolatos minden papírmunkát elvégeztek, így a klub teljes értékű játékosa, így ha a szakmai stáb is úgy akarja, akkor nevezhető a csapat soron következő hivatalos találkozójára.
Ezt a Román Kupa nyolcaddöntőjében, február 9-én, vasárnap 18 órától a városi sportcsarnokban a Dévai West ellen játsszák.
Anderson Ceara utóbbi időben nyújtott teljesítménye nem maradt észrevétlen: a Kolozsvári CFR vezetőedzője, Daniel Pancu nyíltan elismerte, hogy szívesen látná csapatában az FK Csíkszereda 26 éves brazil játékosát.
Az FK Csíkszereda vereséggel tért haza a kincses városból, ahol többször is tévedtek a játékosok. A péntek esti mérkőzés után Ilyés Róbert vezetőedző nem rejtette véka alá véleményét: szerinte csapata saját hibáival megajándékozta az ellenfelet.
Három autó is érintett abban a balesetben, amely a 13A jelzésű országúton történt, Székelyudvarhely Farkaslaka felőli kijáratának közelében, a Szejkefürdőn kedden kora reggel. A forgalmat az érintett szakaszon lezárták.
Legalább tizenkét ember életét vesztette egy fegyveres támadás nyomán vasárnap Sydney legnépszerűbb strandján, a Bondi Beach-en, amelynek közelében hanuka-ünnepség zajlott.
Exhumálták hétfőn Rodica Stănoiu volt igazságügyi miniszter holttestét, miután az Ilfov megyei ügyészség emberölés miatt indított büntetőeljárást a korábbi tárcavezető halála ügyében.
Már nem csak medvétől, hanem a bölénytől is rettegnek Argeș megyében, ahol az állatok szabadon élnek. Daniel David szerint a szülők feladata felügyelni a gyerekek közösségimédia-használatát. A PSD pedig nem hamarkodja el a kilépést a kormányból.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!