12.00 Műkorcsolya, Grand Prix, Peking, páros, rövid program (M4 Sport, Eurosport 2)
13.10 Műkorcsolya, Grand Prix, Peking, férfiak, rövid program (M4 Sport, Eurosport 2)
14.00 Kézilabda, női világbajnokság, helyosztók: Chile–Irán (Digi Sport 2)
14.00 Sznúker, European series, Shoot out (Eurosport)
14.20 Síkrossz, világkupa, Val Thorens (Eurosport 2)
16.30 Kézilabda, női világbajnokság, középdöntő: Szerbia–Lengyelország (Digi Sport 3, Prima Sport 3)
16.30 Kézilabda, női világbajnokság, középdöntő: Montenegró–Horvátország (Digi Sport 4)
17.00 Labdarúgás, szaúdi bajnokság: Damac–Al Ittihad (Prima Sport 4)
17.00 Labdarúgás, Román Kupa, csoportkör: Petrolul Ploiești–Sepsi OSK (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
17.00 Labdarúgás, Román Kupa, csoportkör: Pécskai Progresul–Vajdahunyadi Corvinul (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
18.00 Úszás, rövid pályás Európa-bajnokság, Otopeni (M4 Sport)
19.00 Kézilabda, női világbajnokság, csoportkör: Németország–Románia (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
19.00 Kézilabda, női világbajnokság, csoportkör: Szenegál–Magyarország (M4 Sport)
19.45 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája: Aalborg–PSG (Prima Sport 4, Orange Sport 3)
20.45 Sznúker, European series, Shoot out (Eurosport)
20.45 Labdarúgás, Román Kupa, csoportkör: FC U Craiova–FCSB (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
20.45 Labdarúgás, Román Kupa, csoportkör: Bukaresti Dinamo–Galaci Oțelul (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
21.30 Kézilabda, női világbajnokság, középdöntő: Dánia–Japán (Prima Sport 4)
21.30 Labdarúgás, Premier League: Everton–Newcastle (Digi Sport 4, Prima Sport 5, Orange Sport 2)
21.30 Labdarúgás, Ligue 1: Brest–Strasbourg (Orange Sport 4)
21.45 Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája: Plock–Veszprém (Orange Sport 3)
22.15 Labdarúgás, Premier League: Tottenham–West Ham (Digi Sport 3, Prima Sport 3, Orange Sport 1)
Egyelőre nagy a csend a labdarúgó 2. Ligába kiesett Sepsi OSK körül, a klub vezetősége a jövő hétre ígért friss híreket. Addig is a fővárosi sportsajtó nem pihen, legfrissebb információik szerint a még be sem jelentett szélsőhátvéd máris továbbállna.
Folytatódnak a 2026-os labdarúgó-világbajnokság európai selejtezői, a román válogatottra két kulcsfontosságú meccs vár, ezeken könnyen eldőlhet a csapat további sorsa.
Medve jelenlétéről küldött Ro-Alert figyelmeztető üzenetet a csíkszeredaiaknak a Hargita megyei katasztrófavédelem. A vadállat az emberektől való félelmében egy fára menekült, ahonnan csak később, elkábítva tudták lehozni.
A csíkszentdomokosi születésű, Nyíregyházán szolgáló György Alfréd kamilliánus szerzetes lesz a 2025-ös csíksomlyói pünkösdi búcsú szónoka. György Alfréd nem mindennapi élettörténetéről, hivatásáról nyilatkozott több sajtóorgánumnak.
A régi parajdi sóbánya fölötti területen észlelt talajsüllyedések tovább terjedtek, de nem veszélyeztetik a térségben zajló munkálatokat – számolt be pénteken a Hargita megyei prefektúra.
Jók lesznek a romániai diplomák és képesítési bizonyítványok más EU-s tagállamokban is az egységes képesítési szint feltüntetése révén. Ezernél is több medve él Beszterce-Naszód megyében.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!