Az Erdélyi Godako Ökölvívó Sportklub már több alkalommal megszervezte a Godako Utánpótlás Kupát, ahol a gyergyószentmiklósi központjukban fejlődő gyerekek és a hozzájuk tartozó székelyföldi fiókegyesületek sportolói mérik össze a tudásukat.
Kedden, július 4-én délután Csíkszereda és Sepsiszentgyörgy tehetségei lesznek a gyergyóiak vendégei, hogy szülők, érdeklődők, sportkedvelő közönség előtt szerezhessenek versenytapasztalatot.
Amint az erről szóló sajtótájékoztatón Huszár Árpád, az EGÖSK vezetője elmondta, az eseményen a gyerekek viselni fogják azokat a felszereléseket, illetve a felkészülésben nagy segítségünkre vannak azok az eszközök, amelyet Hargita Megye Tanácsa támogatásával szerezhettek be.
Az esemény délután 15 órakor kezdődik, a belépés pedig ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várnak.
Gól nélküli döntetlent játszott az FC Hermannstadt otthonában az FK Csíkszereda, amely az egy ponttal újabb lépést tett a bennmaradás felé az élvonalbeli bajnokságban.
Az FC Voluntari és a Corvinul sem hibázott idegenben, így azonnal kihasználták a Sepsi OSK vereségét. A háromszéki együttes előnye olvadt a harmadikkal szemben, míg az első helyért folytatott harcból szinte biztosan kiszállt.
Nem várt sokáig, már másnap jelentkezett a hatalmas pénzösszegért a múlt vasárnapi Joker-sorsolás szerencsés nyertese – közölte a Román Lottótársaság, amely azóta ismertette a most vasárnapi sorsolás előtti nyeremények összegeit.
Nem ül be a parlamentbe Orbán Viktor – ezt a leköszönő miniszterelnök szombaton jelentette be a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben.
Fegyveres támadó nyitott tüzet helyi idő szerint szombat este Washingtonban a fehér házi tudósítók díszvacsoráján, amelyen Donald Trump elnök is jelen volt.
Földbe állhat a PSD, erre pedig ők is most jönnek rá. Történelmi időket élünk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!