Jonathan Person két mérkőzésen már pályára lépett ebben az idényben, a svéd Boras Basket mezében a FIBA Európa Kupában a magyar Egis Körmend ellen elvesztett párharcban: az odavágón több mint 30 perc alatt 6 pontot, 6 kosárpasszt és 4 lepattanót, a visszavágón pedig 17 perc alatt 4 pontot és 7 kosárpasszt gyűjtött.
Az elmúlt két szezonban a szintén svéd Uppsala Basket csapatában játszott, az utolsó bajnoki idényben (átlagban mérkőzésenként 12 pontot, 4 kosárpasszt és 4 lepattanót szerzett) az együttes mind a 38 mérkőzésén kezdő volt.
Lezárult a divízió I/B jelű jégkorong-világbajnokság Románia számára. Az utolsó meccsen Császár remekelt, 4–1-re nyertek a mieink Dél-Korea ellen, így éremmel térhetnek haza.
Az FK Csíkszereda bebiztosította bennmaradását a Szuperligában, míg a Sepsi OSK kiélezett harcban küzd a feljutásért. Lejártak a hokivébés küzdelmek, kézilabda, asztalitenisz és a Lex Novák is fókuszba került.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
Vasárnap délután elfoglalta a magyarfenesi gólyafészket a hajlék tavalyi lakója. A Sáromberkén gyűrűzött 2031-esnek azonban pünkösdire sikerült a királysága, hazaérkezett a fészek idei ura és a tojóval együtt kemény harcok árán visszafoglalták a fészket.
Bírálta kedden az RMDSZ-t a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion, amiért a szövetség képviselői és szenátorai nem szavazták meg a kormány elleni bizalmatlansági indítványt.
… nem fogják elhinni, ki szónokolt a szenátusi pulpitus mögül… és Marcel Ciolacu előbújt egy kő alól és elmondta, amit egy igazi, felelős politikusnak el kell mondania.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!