11.15 Alpesi sí, világkupaverseny, férfi lesiklás, Kvitfjell (Eurosport 1)
13.15 Síugrás, világbajnokság, férfi nagysánc, kvalifikáció (Eurosport 1)
13.30 Sznúker, World Grand Prix, Hongkong, negyeddöntő (Eurosport 2)
15.00 Sífutás, világbajnokság, 4x7.5 km női váltó (Eurosport 1)
17.00 Labdarúgás, Szuperliga: Galaci Oțelul–Jászvásári Poli (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
19.00 Teremlabdarúgás, Eb-selejtező: Magyarország–Norvégia (M4 Sport)
19.00 Kosárlabda, 1. Liga: Nagyvárad–Bukaresti Rapid (Digi Sport 3, Prima Sport 3)
19.20 Sílövészet: világkupaverseny, női sprint, Nové Mesto (Eurosport 1)
19.30 Vízilabda, 1. Liga: Nagyvárad–Rapid (TVR Sport)
19.30 Labdarúgás, 2. Bundesliga: Kaiserlautern–Elversberg (Digi Sport 3, Prima Sport 2)
20.00 Labdarúgás, Szuperliga: Konstancai Farul–Kolozsvári U (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
21.00 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
21.00 Vízilabda, 1. Liga: Bukaresti Steaua–Bukaresti Dinamo (TVR Sport)
21.00 Golf, PGA Tour, Arnold Palmer Invitational, Orlando, 1. nap (Eurosport 2)
21.00 Labdarúgás, NB I: Kecskeméti TE–Fehérvár FC (M4 Sport)
21.00 Labdarúgás, Szaúdi Professzionális Liga: Al Nassr–Al Shabab (Prima Sport 3)
21.30 Labdarúgás, Bundesliga: Mönchengladbach–Mainz (Digi Sport 3, Prima Sport 5)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Cagliari–Genoa (Digi Sport 2, Prima Sport 2)
23.45 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells (Digi Sport 2, Digi Sport 4)
A Román Labdarúgó-szövetség Fegyelmi és Etikai Bizottsága komoly büntetést szabott ki Hadnagy Attilára, a labdarúgó 2. Ligában szereplő Sepsi OSK sportigazgatójára, miután a Bihar FC elleni 2–2-es döntetlen után számon kérte a játékvezetőt.
Korán véget ért a 2025–2026-os szezon a Csíkszeredai Sportklub számára, amely a tavalyi döntő után idén már a negyeddöntőben búcsúzott a jégkorong Erste Ligában. A kék-fehérek csapatkapitányát, Becze Tihamért a háttérről és a kérdéses jövőjéről kérdeztük.
Halálos kimenetelű vasúti baleset történt Csíkszeredában a Brassói út mellett vasárnap délután: egy lovas szekérrel a vonat elé hajtottak, egy személy a helyszínen meghalt.
Magyarországi üzletekből lopott az a román házaspár, amelynek tagjait nemzetközi körözés alapján a román rendőrség tartóztatta le, majd a napokban átadta a magyar hatóságoknak.
Az iráni háború által okozott üzemanyagársokk új lendületet adhat az elektromos autók piacának, de nem mindenhol ugyanúgy, valódi mentalitásváltást pedig valószínűleg csak egy hosszasan elhúzódó olajválság idézhet elő.
Olyan jó nézni, amikor a román értelmiségi elit arról beszél, hogy ej, no, ezen az etnicizmuson túl kellene már lépni, hiszen mind európaiak vagyunk. Komolyan? Serios?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!