12.00 Tenisz, WTA-torna, Prága (Digi Sport 2)
12.00 Tenisz, ATP-torna, Kitzbuhel (Prima Sport 2)
13.00 Labdarúgás, női világbajnokság: Dél-Korea–Németország (M4 Sport)
19.00 Tenisz, WTA-torna, Prága (Digi Sport 3)
19.00 Tenisz, ATP-torna, Washington (Eurosport 2)
19.00 Labdarúgás, Konferencia Liga, visszavágó: Urartu–Konstancai Farul (Digi Sport 1, Prima Sport 1, az első mérkőzésen 2–3)
19.45 Labdarúgás, Konferencia Liga, visszavágó: ZTE FC–NK Osijek (M4 Sport, az első mérkőzésen 0–1)
20.00 Labdarúgás, Konferencia Liga, visszavágó: Riga FC–Kecskeméti TE (Duna World, az első mérkőzésen 1–2)
20.00 Labdarúgás, Konferencia Liga, visszavágó: Sepsi OSK–CSZKA Szófia (Digi Sport 3, Prima Sport 3, az első mérkőzésen 2–0)
21.00 Labdarúgás, Konferencia Liga, visszavágó: Adana Demirspor–Kolozsvári CFR (Digi Sport 2, Prima Sport 2, az első mérkőzésen 1–1)
21.30 Labdarúgás, Konferencia Liga, visszavágó: FCSB–CSZKA 1948 Szófia (Digi Sport 1, Prima Sport 1, az első mérkőzésen 1–0)
22.00 Labdarúgás, Konferencia Liga, visszavágó: Shamrock Rovers–Ferencvárosi TC (M4 Sport, az első mérkőzésen 0–4)
22.00 Labdarúgás, Konferencia Liga, visszavágó: Debreceni VSC–Alaskert (Duna World, az első mérkőzésen 1–0)
23.00 Tenisz, ATP-torna, Washington (Digi Sport 2)
Ismert az a huszonkét klub kiléte, amelyik alkotja a soron következő évadban a labdarúgó másodosztályt. Most is két székelyföldi csapat van a mezőnyben. Igaz, hogy az FK Csíkszereda fennebb lépett, de helyére visszacsúszott a Sepsi OSK.
Új szabályok lépnek életbe a jégkorong Erste Liga 2025–26-os idényétől. A javában zajló játékosátigazolások és hosszabbítások időszakában arról kérdeztük a két székelyföldi csapat és a DEAC képviselőit, miként alkalmazkodnak a változásokhoz.
Nagy erőkkel keresik azt a hároméves kislányt, aki valószínűleg a Nagy-Küküllő folyóba esett csütörtökön. A kislány felkutatására vegyes keresőcsapatokat állítottak fel.
Nem jelent meg újabb, a régi bánya hirtelen beszakadására utaló jel a vízzel elárasztott parajdi sóbányánál a csütörtöki mérések szerint – közölte Petres Sándor Hargita megyei prefektus.
A csíkszentdomokosi születésű, Nyíregyházán szolgáló György Alfréd kamilliánus szerzetes lesz a 2025-ös csíksomlyói pünkösdi búcsú szónoka. György Alfréd nem mindennapi élettörténetéről, hivatásáról nyilatkozott több sajtóorgánumnak.
Tizenhat zsák pénzt loptak el a temesvári főpostáról. A energiaügyi minisztert leseggfejezve fenyegetőzött egy volt intézményvezető, mert nem kapta meg a bónuszát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!