16.00 Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező: Kazahsztán–Magyarország (M4 Sport)
17.00 Tenisz, ATP-torna, Miami (Digi Sport 2)
17.30 Teremlabdarúgás, 1. Liga: Dévai West–Galaci United (Digi Sport 3)
18.30 Labdarúgás, U20-as Elit Liga: Románia–Lengyelország (Digi Sport 1)
19.00 Labdarúgás, Eb-pótselejtező: Grúzia–Görögország (Digi Sport 2)
19.45 Kézilabda, Európa-liga: Bukaresti Dinamo–Silkeborg (Digi Sport 3, Prima Sport 2, Orange Sport 3)
20.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Magyarország–Koszovó (M4 Sport, Prima Sport 1)
21.30 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Románia–Kolumbia (Antena 1)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Németország–Hollandia (Digi Sport 3)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Anglia–Belgium (Digi Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Eb-pótselejtező: Ukrajna–Izland (Digi Sport 1, Prima Sport 2)
21.45 Labdarúgás, Eb-pótselejtező: Wales–Lengyelország (Digi Sport 2, Prima Sport 5)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Szlovénia–Portugália (Prima Sport 4)
22.30 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Spanyolország–Brazília (Digi Sport 3, Prima Sport 1)
23.45 Tenisz, ATP-torna, Miami (Digi Sport 2)
Kiütéses győzelemmel búcsúzott a hazai pályától a Székelyudvarhelyi FC, a labdarúgó 3. Liga alsóházi rájátszásának utolsóelőtti fordulójában, pénteken délután 6–2-re győzte le a Bákói Aerostar együttesét.
Másodszor is győzött a címvédő Galaci United otthonában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC a teremlabdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásában. Az újabb siker azt jelenti, hogy Mánya Szabolcs csapata az utolsó forduló előtt bebiztosította helyét a döntőben.
Meggyilkoltak pénteken a Bihar megyei Perbáthidán egy 18 éves lányt, a rendőrség több mint hat órán át tartó keresés után fogta el délután a gyilkosság fő gyanúsítottját.
A román-magyar határ menti településen, Méhkeréken született Gurzó Mária román nyelven tette le az esküt szombaton a Parlamentben.
Többórás keres után sikerült elfogniuk a rendőröknek azt a férfit, aki a gyanú szerint pénteken délben meggyilkolt egy 18 éves lányt a Bihar megyei Pelbárthidán. A visszaesőnek számító Bóné József Zsolt a gyilkosság helyszínétől nem messze került kézre.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!