13.00 Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár (Eurosport 2)
13.25 Kerékpározás, olasz körverseny, Giro d`Italia (Eurosport 1)
18.30 Női kézilabda, Virágok Ligája: Craiova–Vâlcea (TVR 1)
20.45 Sznúker, Brit Open, Milton Keynes (Eurosport 1)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Vardar–Flensburg (Digi Sport 2, Look Sport+)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Porto–Szeged (Digi Sport 2, Look Sport 2)
21.45 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája: Paris SG–Elverum (Look Sport)
21.45 Labdarúgás, Német Kupa: Düren–Bayern (Telekom Sport 1)
Nagyon úgy tűnik, hogy a bennmaradás kiharcolása után Ilyés Róbert nem folytatja az FK Csíkszereda kispadján, sajtóértesülések szerint a szezon végén távozik a csapattól.
Kaput eltaláló lövés és pont nélkül zárta a kedd esti voluntari-i vendégjátékát a Sepsi OSK, így a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának utolsó fordulójában dől el, hogy automatikusan visszajut-e a Szuperligába, vagy osztályozóra kényszerül.
Egy 13 éves lány megerőszakolásával gyanúsítanak két küküllővári kamaszt.
Esélyesebb, hogy technokrata miniszterelnöke lesz Romániának, mint hogy valamely pártpolitikus – derül ki a Polymarket előrejelzési piac fogadásaiból.
Az április 14-én megszabott 30 napos határidő lejártával újra számítani lehet a végrehajtó megérkezésére Nagyváradon a premontrei rendházban, hogy kilakoltassa az önkormányzat által sajátjának tekintett ingatlanból Fejes Rudolf Anzelm apátot.
Ro-Mánia a köbön! Ha valakinek van felesleges pénze, így dobhatja ki, avagy hogy nyert új értelmet a hazai szakkifejezés, miszerint viața bate filmul (az élet még a filmet is lekörözi).
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!