A Dinamo Bikexpert sepsiszentgyörgyi versenyzőjének olyan neveket sikerült ezúttal maga mögé utasítania, mint Nils-Obed Riecker, Simon Gegenheimer vagy Titouan Perrin-Ganier.
„Nem tudom elhinni, nagyon jó érzés, hogy Romániába hozhatom a címet. Őrületes verseny volt, hihetetlen, hogy az első két futamban megvertem Tit (a nagynevű Titouan Perrin-Ganier, – szerk. megj.). Mindegyik futam egy hosszú sprint volt az elejétől a végéig, és amikor Theo (Theo Hauser, – szerk. megj.) ledobta a láncot, tudtam, hogy nyerni fogok” – nyilatkozta boldogan Molnár Ede, majd azt is elárulta, hogy bizakodón várja a két hét múlva megrendezésre kerülő világbajnokságot.
Molnár Ede Románia egyik legsikeresebb hegyikerékpár-versenyzője, több országos és Balkán-bajnoki címmel rendelkezik a különféle versenyszámokban. Tavaly bronzérmet nyert a cross-country eliminator Európa-bajnokságon.
Az FCSB elleni bravúrgyőzelem után a többi eredmény is a Csíkszeredának kedvezett: szombaton matematikailag is biztossá vált, hogy Ilyés Róbert csapata elkerüli a kiesést és az osztályozót, azaz a labdarúgó Szuperligában kezdi a 2026–2027-es kiírást is.
Kulcsfontosságú győzelmet aratott a Sepsi OSK az éllovas Corvinul ellen, és visszavette a második helyet. A lefújás után Batzula Hunor a Székely Sportnak beszélt a nyomásról, a gól pillanatáról és a feljutási esélyekről.
A síelő, aki szombaton életét vesztette a Bucsecs-hegység Coștilei völgyében bekövetkezett lavina miatt, a Brassó megyei katasztrófavédelmi felügyelőség (ISU) alezredese volt, és a szervezet egyik legkiválóbb hegymászója.
A korábbi RMDSZ‑vezető a fűnyíró kését próbálta megélezni, amikor a gép rázuhant.
Tragikus hirtelenséggel meghalt Takács Csaba, az RMDSZ egykori ügyvezető elnöke. A gyászhírt Kelemen Hunor szövetségi elnök tette közzé közösségi oldalán.
… nem fogják elhinni, ki szónokolt a szenátusi pulpitus mögül… és Marcel Ciolacu előbújt egy kő alól és elmondta, amit egy igazi, felelős politikusnak el kell mondania.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!