12.00 Labdarúgás, 2. Liga: FK Csíkszereda–FC Ceahlăul Piatra Neamț (Digi Sport 1, Prima Sport 1)
13.30 Labdarúgás, Serie A: Lecce–Verona (Digi Sport 4, Prima Sport 4, Orange Sport 2)
14.00 Labdarúgás, Ligue 1: PSG–Reims (Digi Sport 3, Prima Sport 3, Orange Sport 3)
15.00 Labdarúgás, Premier League: Tottenham–Aston Villa (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
15.00 Labdarúgás, LaLiga: Alaves–Rayo Vallecano (Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 4)
15.30 Labdarúgás, Eredivisie: Ajax–Sittard (Sport Extra)
16.00 Motorversenyzés, Katar, futam (Digi Sport 4, Prima Sport)
16.00 Labdarúgás, Serie A: Milan–Empoli (Digi Sport 3, Prima Sport 3, Orange Sport 2)
16.00 Labdarúgás, Premier League: Brighton–Nottingham (Prima Sport 4)
16.00 Labdarúgás, Premier League: West Ham–Burnley (Prima Sport 5)
17.15 Labdarúgás, LaLiga: Las Palmas–Athletic Bilbao (Digi Sport 2, Orange Sport 4)
17.30 Kézilabda, női nemzeti bajnokság: Zilah–Râmnicu Vâlcea (Pro Arena)
17.45 Labdarúgás, Premier League: Liverpool–Manchester City (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
18.30 Labdarúgás, Bundesliga: Frankfurt–Hoffenheim (Prima Sport 5)
19.00 Labdarúgás, Serie A: Juventus–Atalanta (Digi Sport 3, Prima Sport 4, Orange Sport 3)
19.30 Labdarúgás, LaLiga: Real Madrid–Celta Vigo (Digi Sport 2, Prima Sport 3, Orange Sport 2)
20.30 Labdarúgás, Bundesliga: Leverkusen–Wolfsburg (Digi Sport 4, Prima Sport 5)
20.45 Labdarúgás, Szuperliga: FCU Craiova–Universitatea Craiova (Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1)
21.00 Kosárlabda, NBA: Los Angeles Clippers–Milwaukee (Orange Sport 3)
21.00 Labdarúgás, Eredivisie: Feyenoord–Heracles (Sport Extra)
21.30 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells (Prima Sport 3)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Fiorentina–AS Roma (Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 2)
22.00 Labdarúgás, LaLiga: Real Betis–Villarreal (Digi Sport 3, Prima Sport 4, Orange Sport 4)
23.45 Tenisz, ATP-torna, Indian Wells (Digi Sport 2)
Csúfos kudarccal zárta az évet az FK Csíkszereda a labdarúgó Szuperligában, öt gólt kapott az Universitatea Craiovától. A mérkőzés utáni nyilatkozatában Ilyés Róbert vezetőedző nem kertelt és komoly változásokat helyezett kilátásba.
Mindhárom mérkőzését elveszítette a romániai teremlabdarúgó-válogatott a horvátországi Futsal Week barátságos tornán, ahol az ötödik helyért lejátszott gólgazdag találkozón 8–5-re kikapott Magyarországtól, így az utolsó pozícióban végzett.
Tizenhét nappal az eltűnése után megtalálták a fiatal nőt, akit utoljára egy székelyudvarhelyi bevásárlóközpont parkolójában láttak. A holttestére Fenyéd község határában bukkantak rá a keresőcsapatok.
Nem hisz Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke annak a közvélemény-kutatásnak, amely szerint az erdélyi magyarok elsöprő többsége a Fideszre szavazna.
Az erdélyi magyarok körében Orbán Viktor a legnépszerűbb magyarországi politikus, több mint 90 százalékuk bízik benne, míg a magyar ellenzéki politikusok bizalmi indexe a román pártok népszerűségi szintjén áll – derült ki a SoDiSo Research kutatásából.
Nem szárnyalt a turizmus 2025-ben. A pulpituson tépte szét Eminescu és Iorga fotóit a romániai zsidó közösség képviselője.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!