Nyert a Jászvásári Poli, egyre szorosabb a küzdelem a bennmaradásért

Horváth Bálint Ottó 2020. július 30., 22:46 utolsó módosítás: 2020. július 31., 10:10

Értékes három pontot gyűjtött be házigazdaként a Jászvásári Poli, a labdarúgó 1. Liga alsóházi rájátszásának 12. fordulójában 2–1-re nyert az FC Voluntari ellen.

Fotó: Facebook/FC Politehnica Iasi

A végig szakadó esőben lejátszott csütörtök esti jászvásári mérkőzésen remek volt az iram, az elején mindkét kapu előtt több nagy lehetőség maradt ki. A vezetést félóra játékot követően a vendég Ilfov megyeiek szerezték meg a csapatkapitányi karszalagot viselő Mihai Căpătână szépségdíjas góljával, de erre a moldvaiak még a szünet előtt válaszolni tudtak egy szerencsés távoli találattal.

A folytatásban a hazai együttes volt veszélyesebb, és negyedórával a vége előtt a javára fordította az eredményt, Omoh fejezett góllal egy kiváló összjátékot.

Kevéssel ezután megvolt az esélye az egyenlítésre a Voluntari-nak, de nem sikerült betalálnia, a végéig pedig már nem változott az eredményjelző.