Hirdetés

Lekötés nélkül 3%-os kamatot fizet a lej számlaegyenlegekre a Gránit Bank Romániában

Fotó: Gránit Bank

2025. február 05., 10:26

A Magyarországon egyedülálló eredményeket elért, 2024 végén a Budapesti Értéktőzsdére sikeresen bevezetett, innovatív megoldásairól ismert digitális bank fokozza üzleti aktivitását Romániában.

2025. február 05., 10:26

Nemzetközi terjeszkedése keretében elsőként, még a tavalyi év végén belépett a román piacra a Gránit Bank. Az elmúlt 25 évben az IPO-k keretében megvalósított tőkeemelések nominális értéke alapján a Gránit Bank részvénykibocsátása a legnagyobb tranzakció volt Magyarországon. A régióban a Gránit Bank volt az egyetlen bank 2016 óta, aki friss tőkét tudott bevonni a pénzpiacokról.

A bank háromnyelvű mobilalkalmazása elérhető az alkalmazás-áruházakban a Romániában élő ügyfelek számára is, akik már számos új számlát nyitottak meg.

Hirdetés

2025. február 27-ig különleges promóciós ajánlatot kínál a Gránit Bank: a mobilalkalmazást letöltő és bankszámlát nyitó, Romániában élő ügyfelek összesen akár 400 lej jóváírást kaphatnak, amennyiben teljesítik a megadott feltételeket. A Gránit Bank a román piacon egyedülálló akció keretében 3% kamatot ad a lekötetlen (RON) pénzekre feltételek nélkül.

A bank továbbfejlesztett mobilbanki alkalmazásában román, angol és magyar nyelven is elérhetők a pénzintézet legnépszerűbb szolgáltatásai.

A Romániában élő ügyfeleknek is lehetőségük van többek között azonnali szelfis számlanyitásra, öt különféle devizában elérhető számlavezetésre, kedvezményes azonnali devizaváltásra, vonzó kamatozású betétlekötésre – lej, euró, dollár és forint devizanemekben –, bankkártya igénylésre, illetve a mindennapi pénzügyek intézésére a digitális felületen keresztül.

A Gránit Bank az első magyar bank, amely elindította határon átnyúló szolgáltatását Romániában, az EU hatodik legnépesebb országában, ahol a lakossági ügyfelek nagyfokú digitális affinitással rendelkeznek, és ahol fizikai jelenlét nélkül is széleskörű lakossági digitális banki szolgáltatásokat tudunk nyújtani.

Bízunk benne, hogy az általunk kínált gyorsaság, a kényelem, valamint az innovatív megoldások – Magyarországhoz hasonlóan – Romániában is hívószavak lesznek az ügyfelek számára” – emelte ki Hegedüs Éva, a Gránit Bank elnök-vezérigazgatója.

A romániai piacra lépés alkalmából az új ügyfelek számára kínált különleges promóciós ajánlat részletei ide kattintva érhetőek el: granitbank.ro

(fizetett hirdetés)

szóljon hozzá!
Hirdetés
Hirdetés
Ajánljuk még

Kevin Constantine elhagyta a Sportklubot

Már nem Kevin Constantine a Csíkszeredai Sportklub jégkorongcsapatának vezetőedzője – a hírt a Székely Sportnak maga az amerikai szakember erősítette meg.

Elhunyt Jenei Imre

Elhunyt Jenei Imre, a román labdarúgás legendás alakja, a Bukaresti Steaua történetének egyik legnagyobb edzője. A BEK-győztes, a magyar és a román válogatottat is irányító szakember otthonában, Nagyváradon hunyt el 88 éves korában.

Székelyhon

Emberölési kísérlet miatt négy év letöltendőt kapott az ismert manele-énekes

Jogerősen négy év letöltendő börtönbüntetésre ítélte csütörtökön a brassói ítélőtábla emberölési kísérlet és garázdaság miatt Dani Mocanu manele-énekest.

`
Krónika

Felpofozott két diáklányt, őrizetbe vették az erdélyi város iskolájának tanárát

Őrizetbe vették szerdán egy lugosi iskola pedagógusát, miután azzal gyanúsítják, hogy tanítás közben felpofozott két tízéves diáklányt. A városi rendőrséget a gyerekek szülei értesítették a történtekről.

Krónika

Veszélyes baleset: ezer liter gázolaj folyt szét egy erdélyi töltőállomáson

Ezer liter gázolaj folyt szét egy üzemanyag-töltőállomáson Beszterce-Naszód megyében, miután összeütközött egy autó és egy pótkocsis jármű.

Főtér

Autót vásárolt a háromhetes csecsemője árából egy fiatal pár – hírek pénteken

Két évig üzemelt engedély nélkül egy polgármester családi tulajdonú benzinkútja. Főnöke macskájának bántalmazása miatt vettek őrizetbe egy nagyváradi férfit.

Ez is érdekelheti

Nagyszabású nemzetközi karateverseny Háromszéken: érkezik a Saint George Open

Először rendeznek nemzetközi karateversenyt Sepsiszentgyörgyön: a Saint George Open november 22-én a Sepsi Arénában várja Európa legjobb fiatal karatésait. Az előzetesek szerint a szervezők 800 versenyzőt fogadnak hat országból.

Fél szemmel már a hazai világbajnokságra figyelnek a székelyföldi teqballosok

Alig egy hónap maradt hátra a történelmi jelentőségű székelyudvarhelyi teqball-világbajnokság rajtjáig. A következő két hétvégén előbb a hamburgi, majd a szentegyházi tornán hangolnak a székelyföldi sportolók.

Európai kupameccset játszik a Fradi és az FCSB – csütörtökön a tévében

Folytatódik a nemzetközi sznúkerverseny Nanjingban és a női teniszvébé Rijádban, kora este pedig kezdődnek a focimeccsek: az FCSB a Baselhez látogat, a Fradi a Ludogorecet fogadja az Európa Ligában, míg a Craiova Bécsbe utazik.

Kaotikus volt a szezonjuk, mégis helytállt a székelyföldi ralipáros

Norbert és Francesca Maior győzelmével zárult a 2025-ös román ralibajnokság. A székelyföldi Teslovan–Cseh duó a kiváló nyolcadik helyen végzett az Argeș Ralin, amely az idény legszorosabb és leglátványosabb futamait hozta.

Magyarországon a Sepsi-SIC az Európa Kupában, újabb párharcok a Bajnokok Ligájában

Két egyéni mellett több csapatsportágat is követhetünk szerdán a képernyőn: a programból kiemelkedik a Sepsi-SIC magyarországi találkozója a női kosárlabda Európa Kupában, valamint a Bajnokok Ligája több érdekfeszítő párharca.

A Constantine-pletyka és a média felelőssége – Helyzetbe hozunk!

Véget ért a GYHK parádés győzelmi sorozata, közben a hazai játékosok remekelnek az Erste Ligában. Békés kupaderbi és Burleanu Csíkszeredában, buszrongálás Craiován. Itt a Helyzetbe hozunk! legújabb része.

Csíkszeredai fiatal nyerte a fővárosban megrendezett nemzetközi bowlingbajnokságot

Újabb rangos nemzetközi tornát hódított meg a csíkszeredai Balázs-Bécsi Máté: a 2025-ös Bukaresti Nemzetközi Bowling Open döntőjében 226 ponttal győzött, miután az elődöntőből 267 egységgel jutott be a fináléba.

Pályán a Sepsi OSK, csúcsrangadók a Bajnokok Ligájában – a keddi sportműsor

Idegenben lép pályára a Sepsi OSK, amely kedden délután az FC Voluntari ellen folytatná jó sorozatát. A labdarúgó Bajnokok Ligájában csúcsrangadókat rendeznek: a Liverpool a Real Madridot, a PSG pedig a Bayern München-t látja vendégül.

A tengerpartra utazott az FK Csíkszereda – a hétfői sportműsor

Zárul a labdarúgó Szuperliga alapszakaszának odavágója. Az FK Csíkszereda a Konstancai Farul otthonában lép pályára. Az olasz és spanyol focibajnokságok mellett WTA-világbajnokság és sznúker még a felhozatalban.

Tenisz, kerékpár, kézilabda és sok foci – vasárnapi sportműsor

Több kiemelkedő tenisztorna közül választhatunk, a női kézilabdázók a Bajnokok Ligájában, a férfiak a Kárpátok Kupáján játszanak. Olasz, spanyol és romániai focibajnokik mellett lesz még sporttánc és műkorcsolya is.

Hirdetés
Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!