11.00 Tenisz, WTA-torna, Kolozsvár (Digi Sport 2, Prima Sport 1)
17.30 Labdarúgás, Szuperliga: FCU Craiova–Chindia (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2)
18.00 Férfi kosárlabda, Nemzeti Liga: VSK Csíkszereda–Nagyszeben (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
19.45 Férfi kosárlabda, Nemzeti Liga: Rapid–Ploiești (Digi Sport 4, Prima Sport 4)
20.00 Labdarúgás, NB I.: Fehérvár–Újpest (M4 Sport)
20.30 Labdarúgás, Szuperliga: Aradi UTA–Kolozsvári CFR (Digi Sport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1)
21.30 Tenisz, WTA-torna, San Diego (Digi Sport 4)
21.45 Labdarúgás, Serie A: Fiorentina–Lazio (Digi Sport 2, Orange Sport 2, Prima Sport 2)
22.00 Labdarúgás, Premier League: Nottingham–Aston Villa (Digi Sport 3, Prima Sport 3)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Elche–Mallorca (Orange Sport 4, Prima Sport 4)
Újabb botrány a román labdarúgásban: a Sepsi OSK utánpótláscsapatának autóbuszát vasárnap hajnalban ismeretlen tettesek rongálták meg Craiován.
Megszakadt az FK Csíkszereda hosszú ideje tartó veretlenségi sorozata a labdarúgó Szuperligában. A Konstancai Farul elleni háromgólos vereség után Ilyés Róbert vezetőedző nem kertelt és kiosztotta a játékosait.
Beazonosította a rendőrség a focihuligánokat, akik Etéd és Szentábrahám községekben, ugyanakkor Szentegyházán rongáltak székely zászlókat nagyjából egy hónapja a Kolozsvári U és az FK Csíkszereda mérkőzésének napján.
Ezer liter gázolaj folyt szét egy üzemanyag-töltőállomáson Beszterce-Naszód megyében, miután összeütközött egy autó és egy pótkocsis jármű.
Legionárius, vasgárdista propagandista, Radu Gyr versét szavalták gyerekek Bukarestben, a világ legnagyobb ortodox templomában, a Nemzeti Katedrálisban, amelynek szentképeit nemrég szentelték fel.
Két évig üzemelt engedély nélkül egy polgármester családi tulajdonú benzinkútja. Főnöke macskájának bántalmazása miatt vettek őrizetbe egy nagyváradi férfit.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!