A szervezők felhívása szerint a két versenyszámban, sífutásban és műlesiklásban jubiláló verseny február 11-én délelőtt fél tízkor kezdődik a biatlonpályán és 10 órakor a Miklós-sípályán.
Részt vehet bárki, amatőr vagy leigazolt sportoló, jelentkezni mindkét helyszínen reggel 8 órától lehet.
Nevezési díj a sífutásnál nincs, a lesiklásnál 30 lej (+10 lej garancia).
Szervező: Magyarország Csíkszeredai Főkonzulátusa és partnerei, az MBPA Sportegyesület, a Csicsó Község Polgármesteri Hivatala, a Csicsói Közbirtokosság, a Hargita Megyei Sí- és Biatlon Szövetség, a Csíkszeredai ISK és a Szekler Biathlon Center Egyesület.ű
Nem újdonság Romániában, hogy különböző külképviseletek síversenyeket szervezzenek. Szebenjuharoson (Păltiniș Sibiu) Németország- és Ausztria konzulátusa is évek óta rendszeresen rendez síversenyeket.
Anderson Ceara utóbbi időben nyújtott teljesítménye nem maradt észrevétlen: a Kolozsvári CFR vezetőedzője, Daniel Pancu nyíltan elismerte, hogy szívesen látná csapatában az FK Csíkszereda 26 éves brazil játékosát.
Az FK Csíkszereda vereséggel tért haza a kincses városból, ahol többször is tévedtek a játékosok. A péntek esti mérkőzés után Ilyés Róbert vezetőedző nem rejtette véka alá véleményét: szerinte csapata saját hibáival megajándékozta az ellenfelet.
A telefonos csalók a nyomásgyakorlásra építenek. Ha higgadtak maradunk, és ismerjük a hasonló eseteket, könnyebb felismerni a veszélyt. Ezért fontos megosztani történeteket, például amikor a Revolut nevében csalták ki az áldozat pénzét.
Legalább tizenkét ember életét vesztette egy fegyveres támadás nyomán vasárnap Sydney legnépszerűbb strandján, a Bondi Beach-en, amelynek közelében hanuka-ünnepség zajlott.
Hatvanéves korában elhunyt Peter Greene, a 90-es évek emblematikus karakterszínésze, akit olyan filmekből ismerhet a közönség, mint a Ponyvaregény, a Közönséges bűnözők vagy A maszk.
Már nem csak medvétől, hanem a bölénytől is rettegnek Argeș megyében, ahol az állatok szabadon élnek. Daniel David szerint a szülők feladata felügyelni a gyerekek közösségimédia-használatát. A PSD pedig nem hamarkodja el a kilépést a kormányból.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!