16.00 Kosárlabda, román bajnokság: CSM Petrolul Ploiești–Nagyváradi VSK (Digi Sport 4, Look Sport)
16.50 Labdarúgás, U21-es Európa-bajnoki selejtező: Lengyelország–Magyarország (M4 Sport)
17.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Horvátország–Bulgária (Digi Sport 1, Look Sport +)
18.00 Tenisz, ATP-torna, Miami (Eurosport 2)
18.00 Teremlabdarúgás, 1. Liga, rájátszás, Temesvár–Ciorăști (Digi Sport 3)
18.50 Labdarúgás, U19-es Európa-bajnoki selejtező: Magyarország–Törökország (M4 Sport)
19.00 Kosárlabda, román bajnokság: CSO Voluntari–Kolozsvári U-BT (Digi Sport 4, Look Sport)
19.00 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Dánia–Szerbia (Digi Sport 2, Look Sport +)
20.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Izrael–Románia (Pro X)
21.00 Tenisz, WTA-torna, Miami (Digi Sport 4)
21.45 Kézilabda, Európa-liga, rájátszás: Sporting–Magdeburg (Digi Sport 3, Telekom Sport 3, Look Sport 2)
21.45 Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Észak-Írország–Magyarország (M4 Sport)
21.45 Labdarúgás, vb-selejtező, rájátszás: Portugália–Észak-Macedónia (Digi Sport 1, Look Sport +)
21.45 Labdarúgás, vb-selejtező, rájátszás: Lengyelország–Svédország (Digi Sport 2, Look Sport)
Az FK Csíkszereda bravúros pontszerzése a bajnoki címvédő FCSB ellen jó témát adott a román sportsajtónak. A szaklapok kivétel nélkül bukaresti rémálomról és szégyenről cikkeznek, kiemelve, hogy a piros-kékek még az újoncokat sem voltak képesek legyőzni.
Már nem Liviu Ciobotariu a Petrolul Ploiești labdarúgócsapatának vezetőedzője, a gyenge szezonrajt miatt a klub felbontotta a szerződését.
Megtalálta a rendőrség azt a kézdivásárhelyi 16 éves lányt, akinek eltűnéséről még április 11-én értesítették a rendőrséget, de mindeddig nem tudták, hol lehet.
Az MI6, azaz a brit külföldi hírszerzés műve lehetett a szerdai lengyelországi dróntámadás, valamint az, hogy szombaton egy orosz drón belépett Románia légterébe – legalábbis ezt állítja egy orosz illetékes.
Tömegverekedés tört ki a HelloJets légitársaság Tel-Avivból Bukarestbe tartó járatán hétfőre virradóra – közölte a román határrendészet.
A parlament folyosóin menekült a riporter kérdései elől a luxus Mercit vezető képviselő. Az erdélyi tájakat népszerűsítő Charlie Ottley állampolgársági dossziéját öt éve tologatják a hivatalokban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!